červenec – srpen 2011

Užijte si zasloužené prázdniny!

Možná už si dávno užíváte letní přestávky, každopádně nezapomeňte sledovat aktuality a zůstaňte s námi prostřednictvím eTwinningového portálu, kde se dozvíte více o nejčerstvějších akcích:

  • Proč si nezažádat o Národní certifikát kvality? Nechte si ocenit kvalitu své práce! Odměňte své žáky a sebe sama tím, že si zažádáte o Národní certifikát kvality. Je to také první krok k účasti v soutěži o eTwinningové ceny pro rok 2012.

  • Titulkovací nástroje: Skvělá volba pro eTwinningová videa Jelikož webové videonahrávky získávají na popularitě, přinášíme vám článek o tom, jak pomocí jednoduchých online nástrojů přeložit svá eTwinningová videa do více jazyků a představit je ostatním.

  • Zviditelněte svou práci v eTwinningu Letní přestávka může být vhodnou dobou k tomu si trochu zaexperimentovat, vyzkoušet si nové nástroje a popřemýšlet, jak co nejlépe propagovat eTwinning v příštím školním roce. eTwinningová skupina pro lepší viditelnost eTwinningových projektů The eTwinning Visibility Group právě uvádí svůj první zpravodaj: přečtěte si zajímavé a aktuální informace o práci v této skupině, o tom, co se podařilo, o důležitých nových nástrojích Webu 2.0 a také spoustu myšlenek o tom, co je vlastně eTwinning zač.

Přejeme vám příjemnou četbu a nádherné prázdniny!