eTwinningu kooli märgi saajad 2018–2019

eTwinning soovib õnnitleda 1212 kooli, kellele on antud eTwinningu kooli märk aastateks 2018–2019.

Meil on rõõm teatada, et 1212 koolile on antud eTwinningu kooli märk. Need koolid läbisid kaheetapilise taotlusprotsessi.

Albaania | Aserbaidžaan | Austria | Armeenia | Belgia | Bosnia-Hertsegoviina | Bulgaaria | Horvaatia | Küpros | Tšehhi | Taani | Eesti | Soome | Prantsusmaa | Georgia | Saksamaa | Kreeka | Ungari | Island | Iirimaa | Itaalia | Läti | Leedu | Luksemburg | Malta | Moldova Vabariik | Holland | Norra | Poola | Portugal | Rumeenia | Serbia | Slovakkia | Sloveenia | Hispaania | Rootsi | Tuneesia | Türgi | Ukraina | FYROM (Makedoonia) | Suurbritannia
Kool Direktor

Albaania

"16 Shtatori"

Shijak, Durres

Tomor Zeneli
"Flatrat e dijes"

Fier, Välisriik (Albaania)

Marsel Gega
28 nentori

Kuçovë, Berat

Mjaftore Dhimitri
Dëshmorët e Kombit

Kuçovë, Berat

Brunilda Sevaj
Gjimnazi 'Qemal Stafa'

Tiranë, Tirana

Nina Guga
Gjimnazi i Ri

Vlorë, Vlore

Shpendi Curraj
Gjimnazi nr1

Kuçovë, Berat

Fatbardha Pire
Ismail Qemali

Shkodër, Shkoder

Erjeta Laçej
Jeronim de Rada

Elbasan, Elbasan

Alba Vrapi
Kongresi i Manastirit

Tiranë, Tirana

Luiza Myrtaj
Kushtrimi i lirise

Tiranë, Tirana

Artenisa Gjeta
Lush Kola

Shkodër, Shkoder

Elida Halilaj
School Picture Pashko Vasa

Shkodër, Shkoder

Dritan Gega
Shkolla 9-vjecare "Rilindja"

Vlorë, Vlore

Adriana Sinanaj
Shkolla 9-vjeçare "Koço Korçari"

Kuçovë, Berat

Ferdinant Potoli
Shkolla e ciklit fillor"Demokracia"

Korçë, Korce

VOLTISA QIRICI
Starove

Berat, Berat

Suela Braushi
Zhani Ciko

Fier, Vlore

Zamira Velcani
shkola 9-vjeçare Polis-Vale

Elbasan, Elbasan

Luljeta Koçi

Aserbaidžaan

School Picture 220 saylı məktəb-lisey

Baku, Baki

Tural Mirzaliyev
Bakı Avropa Liseyi

Baku, Baki

Aygun Mikayilova
Sumgayit №1

Sumgayit, Sumgayit

Ruhiyya Tagiyeva
Tefekkur lisei

Sumgayit, Sumgayit

Goncha Saftarova
İ.Həsənov adına İsmayıllı şəhər 1 saylı tam orta məktəb

Ismayilli, Ismayilli

Gunduz Qadirov
İsmayilli şəhər 5 saylı tam orta məktəb

Ismayilli, Ismayilli

Elcin Mammadov

Austria

Die WI'MO - Höhere Lehranstalt für Wirtschaft und Mode Klagenfurt

Klagenfurt, Kärnten

Hermann Wilhelmer
GRORG 16 Maroltingergasse

Wien, Wien

Elisabeth Gutenberg
Neue Mittelschule Weitensfeld

Weitensfeld, Kärnten

Helmut Lackner
Volksschule Rötzergasse

Wien, Wien

Holzinger Gerlinde

Armeenia

Artashat primary school N 2

Artashat, Ararat

Naira Nikoghosyan
Educational Complex "Mkhitar Sebastaci"

Երևան, Yerevan

Ashot Bleyan
Educational Complex "Ohanyan"

Yerevan, Yerevan

Susanna Ohanyan
Vanadzor N19 primary school

Vanadzor, Lori

Anush Edoyan
Vanadzor N4 Primary school

Vanadzor, Lori

Hamlet Khumaryan

Belgia

De Bron

Tielt, Vlaamse Gemeenschap

Wim Popelier
School Picture GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzemburg

Mechelen, Vlaamse Gemeenschap

Jeroen Van der Auwera
GO! Lyceum Aalst

Aalst, Vlaamse Gemeenschap

Agneesens An
Immaculata Instituut

Malle, Vlaamse Gemeenschap

Eric Noyen
Institut Notre-Dame

Arlon, Communauté française

Lefèvre Ingrid
Middenschool Heilig Hart Bree

Bree, Vlaamse Gemeenschap

Ellen Huybrechts
Sint-Janscollege

Poperinge, Vlaamse Gemeenschap

Jan Deweerdt
School Picture Stedelijke Humaniora

Dilsen-Stokkem, Vlaamse Gemeenschap

Ivo Aerts
Technisch Instituut Sint-Lodewijk

Genk, Vlaamse Gemeenschap

Michel Janssen
School Picture VZW De Ranken - Sint-Janshof

Mechelen, Vlaamse Gemeenschap

Veerle Verheyden

Bosnia-Hertsegoviina

Dječji vrtić "Don Ivica Čondrić" Žepče

Žepče, Zeničko-dobojski kanton / Зеничко-добојски кантон

Edita Vuković Antolović
JU OS"Osman Nakaš"

Sarajevo, Kanton Sarajevo / Кантон Сарајево

Aida Mikić
JU OŠ "Sveti Sava" Foča

Foča, Republika Srpska / Република Српска

Jelena Čančar
JU OŠ "Vuk Karadžić"

Vlasenica, Republika Srpska / Република Српска

Danka Kezunović
JU OŠ Veselin Masleša

Foča, Republika Srpska / Република Српска

Radoje Miletić
Srednja ekonomska skola, Sarajevo

Sarajevo, Kanton Sarajevo / Кантон Сарајево

Jadranka Kolar

Bulgaaria

School Picture 137 Secondary School “Angel Kanchev”

Sofia, Sofia

Vladimir Mikov
144 Secondary School Narodni Buditeli

Sofia, Sofia

Velichka Nikolova
164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес"

Sofia, Sofia

Dragomira Lindova
30. СУ "Братя Миладинови"/30 High School Bratia Miladinovi

Sofia, Sofia

Атанаска Рейха
School Picture 88 School

Sofia, Sofia

Nadka Vodenicharova
High school of commerce

Burgas, Burgas

Pavel Chepov
Hristo Botev Secondary School, Kubrat

Kubrat, Razgrad

Tatyana Docheva
Hristo Smirnenski Primary School

Rakovski, Plovdiv

Nina Nedeva
Ivan Vazov Language School

Plovdiv, Plovdiv

Mariana Dimitrova
Kindergarten "Detelina" ,Tervel,Bulgaria and ODG Bozhan

Tervel, Dobrich

Kapka Georgieva
Lycee de langue francaise Antoine de Saint-Exupery, Plovdiv

Plovdiv, Plovdiv

Mariela Nikolova
National Humanitarian High School "St.st. Ciril and Metody"

Blagoevgrad, Blagoevgrad

Marin Mitov
PMG "Acad. Boyan Petkanchin" - Haskovo

Haskovo, Haskovo

Todorka Mileva
School Picture SU "Zheleznik"

Stara Zagora, Stara Zagora

Petya Lazarova
Secondary School with the Study of European Languages

Ruse, Ruse

Dobromira Nikolova
St. Sofronii Vrachanski Primary School

Vratsa, Vratsa

Antoaneta Sirakova
Vasil Levski Secondary School

Troyan, Lovech

Rosalina Rusenova
kindergarden 25"Brothers Grim"

Shumen, Shumen

Evgeniya Tzvetanova
Детска градина "Осми март"

Plovdiv, Plovdiv

Ели Грозева
СОУ Николай Катранов

Svishtov, Veliko Tirnovo

Генади Иванов
СУ "Св.Св.Кирил и Методий"

Smolyan, Smolyan

Rositsa Shehova
ЦДГ "Никола Вапцаров"

Asenovgrad, Plovdiv

Златка Тоскова
ЦДГ "Слънце"

Levski, Pleven

Наталия Христанова
ЦДГ №1-"Щастливо детство"

Pleven, Pleven

Iliana ivanova

Horvaatia

DV Matije Gupca

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Lidija Vuković
Dječji vrtić "Djecji svijet"

Varaždin, Sjeverozapadna Hrvatska

Ljubimka Hajdin
Dječji vrtić Medveščak

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

željka požgaj
School Picture Gimnazija 'Fran Galović'

Koprivnica, Sjeverozapadna Hrvatska

Vjekoslav Robotic
School Picture I. osnovna škola Bjelovar

Bjelovar, Sjeverozapadna Hrvatska

Tatjana Landsman
II. osnovna škola Čakovec

Čakovec, Sjeverozapadna Hrvatska

Vinko Grgić
School Picture III. osnovna škola Čakovec

Čakovec, Sjeverozapadna Hrvatska

Mirjana Friganović
School Picture IX. gimnazija

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Sonja Lušić Radošević
OS Ivana Kukuljevica Sakcinskog, Ivanec

Ivanec, Sjeverozapadna Hrvatska

Damir Jagić
OS Ludina

Velika Ludina, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Sonja Pribolšan-Pongračić
Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Mihovljan

Mihovljan, Sjeverozapadna Hrvatska

Alen Vokas
Osnovna škola Barilović

Barilović, Sjeverozapadna Hrvatska

Vesna Car
School Picture Osnovna škola Bartula Kašića Zadar

Zadar, Jadranska Hrvatska

Katica Skukan
Osnovna škola Blage Zadre

Vukovar, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Anica Špoljarić
School Picture Osnovna škola Brodarica

Šibenik, Jadranska Hrvatska

Emil Božikov
Osnovna škola Ivana Cankara

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Silvana Svetličić
Osnovna škola Ivanke Trohar

Fužine, Jadranska Hrvatska

Jasna Štimac
Osnovna škola Novska

Novska, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Antonija Mirosavljevic
Osnovna škola Pantovčak

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Vesna Rak
School Picture Osnovna škola Strahoninec

Strahoninec, Sjeverozapadna Hrvatska

Jelena Okun
Osnovna škola Tin Ujević Osijek

Osijek, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Jasenka Vajdić
Osnovna škola Tordinci

Tordinci, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Antun Maletić
School Picture Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec

Pribislavec, Sjeverozapadna Hrvatska

Bruno Matotek
Osnovna škola Voltino

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Jasna Horvat
Osnovna škola Zlatar Bistrica

Zlatar Bistrica, Sjeverozapadna Hrvatska

Jasna Kokot Pelko
Osnovna škola kraljice Jelene

Solin, Jadranska Hrvatska

Vesna Kljaković
OŠ Borovje

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Branka Štefok-Bojadžija
OŠ Nikole Tesle

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Borislav Radman
OŠ Petra Krešimira IV.

Šibenik, Jadranska Hrvatska

Antoni Paškov
OŠ Petra Preradovića

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Denis Žvorc
OŠ Split 3

Split, Jadranska Hrvatska

Zdravko Delaš
OŠ Stjepan Radić

Božjakovina, Sjeverozapadna Hrvatska

Jure Mišković
OŠ Vladimira Nazora Pazin

Pazin, Jadranska Hrvatska

Zdenka Čohilj
OŠ''DR.STJEPAN ILIJAŠEVIĆ''ORIOVAC

Oriovac, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Darija Jozić-Ratkovć
Srednja poljoprivredna i tehnička škola Opuzen

Opuzen, Jadranska Hrvatska

Ivana Filipović
Srednja škola Donji Miholjac

Donji Miholjac, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Nenad Perić
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk

Krk, Jadranska Hrvatska

Đurđica Cvitkušić
Tehnička škola Zagreb

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Ante Akmadža
Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci

Vinkovci, Središnja i Istočna (Panonska) Hrvatska

Mate Vukušić
Škola za primalje

Zagreb, Sjeverozapadna Hrvatska

Gordana Tobisch

Küpros

Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας - Gymnasium Ag. Barbaras

Agia Barbara, Λευκωσία

ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗ
School Picture Δημοτικό Σχολείο Δάσους Άχνας "Φώτης Πίττας" - Primary School "Fotis Pittas"

Dasaki Achnas, Επαρχία Ελεύθερης Αμμοχώστου

Marianna Siopacha
Δημοτικό Σχολείο Κιτίου - Primary School Kiti

Kiti, Λάρνακα

Giannis Fotiadis

Tšehhi

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Ostrava, Moravskoslezský kraj (T)

Daniel Kašička
School Picture Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

Ostrava, Moravskoslezský kraj (T)

Jana Huvarová
Mateřská škola V Lukách Rakovník, V Lukách 2174

Rakovník, Středočeský kraj (S)

Jana Kovářová
MŠ Kytlická

Praha, Hlavní město Praha (A)

Monika Mothejzíková
School Picture Obchodní akademie a VOŠE Tábor

Tábor, Jihočeský kraj (C)

Jana Turanová
School Picture Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Brno, Jihomoravský kraj (B)

Antonín Doušek
School Picture ZS Okruzni 1235 Most

Most, Ústecký kraj (U)

Mgr.Jana Kropáčková
Základní škola Aloise Jiráska

Lanškroun, Pardubický kraj (E)

Monika Dušková
School Picture Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okr. Břeclav

Hustopeče, Jihomoravský kraj (B)

Ivana Matějíčková
Základní škola Kroměříž, Komenského nám. 440

Kroměříž, Zlínský kraj (Z)

Milan Budín
Základní škola Přimda

Přimda, Plzeňský kraj (P)

Marcela Husáková
Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

Kutná Hora, Středočeský kraj (S)

Zdenka Mačinová
Základní škola TGM Borohrádek

Borohrádek, Královéhradecký kraj (H)

Iva Přibylová
Základní škola Václava Havla, Na Valech 45, Poděbrady, okres Nymburk

Poděbrady, Středočeský kraj (S)

Vlastimil Špinka
School Picture Základní škola a Praktická škola U Trojice

Havlíčkův Brod, Vysočina (J)

Klára Sojková
ZŠ Dr. E. Beneše

Praha, Hlavní město Praha (A)

Martin Střelec
ZŠ Václava Talicha, Most

Most, Ústecký kraj (U)

Alena Lorenzová

Taani

Agerbæk skole

Agerbæk, Syddanmark

Kenneth Sloth Bjerre
Herskind Skole og Børnehus

Galten, Midtjylland

Kim Sørensen
Parkskolen

Struer, Midtjylland

Jesper Møller
School Picture Trongårdsskolen

Kgs. Lyngby, Hovedstaden

Stine Arnfred
Ørestad Gymnasium

København S, Hovedstaden

Allan Kjær Andersen

Eesti

Haanja Kool

Haanja, Võrumaa - Võru

Urmas Veeroja
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke

Kohtla-Jarve, Ida - Virumaa - Ida-Viru

Ene Kruzman
Luunja Keskkool

Luunja, Tartumaa - Tartu

Ardi Küünal
School Picture Martna Põhikool

Martna, Läänemaa - Lääne

Tiit Aedmäe
Peetri Lasteaed-Põhikool

Rae Vald, Harjumaa - Harju

Luule Niinesalu
Põltsamaa Ühisgümnaasium

Põltsamaa, Jõgevamaa - Jõgeva

Aimar Arula
Rakvere Gümnaasium

Rakvere, Lääne-Virumaa - Lääne-Viru

Aivar Part
School Picture Surju Põhikool

Pärnumaa, Pärnumaa - Pärnu

Heidi Kodasma

Soome

Havukosken koulu

Vantaa, Uusimaa

Arto Martikainen
Kärpäsen peruskoulu

Lahti, Päijät-Häme

Ari Pippuri
Lapin koulutuskeskus REDU, Lapland Education Centre REDU

Kittilä, Lappi

Riitta Karusaari
Ylitornion yhteiskoulun lukio

Ylitornio, Lappi

Sari Lantto

Prantsusmaa

COLLEGE DJANGO REINHARDT

Toulon, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Sylvie AUBRUN
COLLEGE LOUIS-PASTEUR

Montbard, Bourgogne

Marie-Claire Pitavy-Ormansay
COLLEGE Marguerite Duras

Montelimar, Rhône-Alpes

Jean-Marie Piat
COLLEGE ORABONA

Calvi, Corse

NICOLAS STEBE
Collège Antonin Perbosc

Lafrançaise, Midi-Pyrénées

Francine LAROUSSINIE
Collège Antoine Delafont

Montmoreau Saint Cybard, Poitou-Charentes

Frédéric Payet
Collège Claude Nicolas Ledoux

Dormans, Champagne-Ardenne

Caroline Kahel
Collège Elsa Triolet

Varennes, Ile-de-France

Abderrahim Makhlouk
Collège Georges Holderith

Lauterbourg, Alsace

Mathieu Lacanal
Collège Jean Moulin

Paris, Ile-de-France

Marie-Thérèse Dugenet
Collège Jean Renoir

Bourges, Centre

Véronique Piperaud
School Picture Collège Jean Rostand

Draguignan, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Gerard Bagarre
Collège Lakanal

Aubagne, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Véronique Jeandel
School Picture Collège Louisa Paulin

Muret, Midi-Pyrénées

Véronique FERRE
Collège Maria Borrely

Digne Les Bains, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Mathieu Zaroukian
Collège Mille Roches

Saint Andre, Départements d'Outre-Mer

Jean-François OGNARD
Collège Paulette Billa

Tinqueux, Champagne-Ardenne

Sandrine PETIT
Collège Philippe de Champaigne

Le Mesnil Saint Denis, Ile-de-France

Dominique Mme LAFAYE
Collège de La Villeneuve

Saint Andre Les Vergers, Champagne-Ardenne

Françoise DIDIER
Collège du Fium'Orbu

Prunelli Di Fiumorbo, Corse

Josiane Poggi
School Picture Collège les Eyquems

Merignac, Aquitaine

Corinne PESQUIER
Collège les Trois Moulins

Bonnelles, Ile-de-France

Alexandre Sidin
EREA Jean Isoard

Montgeron, Ile-de-France

Mme COGNARD
Ecole Elémentaire Saint Exupéry

Le Val Saint Pere, Basse-Normandie

Jean-Luc DUVAL
Ecole Européenne de Strasbourg

Strasbourg, Alsace

Monique Roiné
Ecole Maternelle de Sauvage

Saint Just Sauvage, Champagne-Ardenne

Ana Rincon
Ecole élémentaire Herriot

Chaumont, Champagne-Ardenne

Sophie Bailly
Ecole élémentaire Octave Tordo

Tourrette-Levens, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Michele Virorello
Ecole élémentaire Sébastien Le Prestre

Neuf-Brisach, Alsace

Mme Renaudin
LEGT Edouard Herriot

La Chapelle Saint Luc Cedex, Champagne-Ardenne

Jean-Luc Guillaume
LP Gustave Eiffel

Reims, Champagne-Ardenne

Irène CASALIS
LPO EMILE ROUX

Confolens, Poitou-Charentes

Jean-Guillaume Desmoulin
Lycee Horticole et Rural Privé du Haut Nivernais

Varzy, Bourgogne

Sébastien TRICOTET
Lycee Professionnel Aristide Briand

Orange, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Jacqueline FAGOT-BARRALY
Lycee du Kreisker

Saint Pol De Leon, Bretagne

Mael SAILLOUR
Lycée Alfred Mézières

Longwy, Lorraine

Brigitte MENGER
Lycée Camille Sée

Colmar, Alsace

Michael Grandgeorge
School Picture Lycée Félix Faure

Beauvais, Picardie

Olivier Catoire
Lycée Fénelon

Cambrai, Nord-Pas-de-Calais

Richard Fraticelli
Lycée Gustave Eiffel

ARMENTIERES CEDEX, Nord-Pas-de-Calais

Cécile Trémolières
School Picture Lycée Jules Verne

Limours, Ile-de-France

Monique Perrigault
Lycée Marcelin Berthelot

Pantin, Ile-de-France

Marlene Guinier
Lycée Martin Luther King

Bussy Saint Georges, Ile-de-France

Catherine LEVY
School Picture Lycée Michelet

Vanves, Ile-de-France

Bernard Gary
Lycée Molière

Paris, Ile-de-France

Myriam Honnorat
Lycée Montmajour

Arles, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Virginie Leydet
School Picture Lycée Paul-Emile Victor

Champagnole, Franche-Comté

Régine CRAPOIX
Lycée Polyvalent Jean Mermoz

Saint Louis, Alsace

Jean-Luc SCHILDKNECHT
Lycée René Gosse

Clermont L'Hérault, Languedoc-Roussillon

Michel Irrmann
School Picture Lycée Thierry Maulnier

Nice, Provence-Alpes-Côte-d'Azur

Pascal ROSTAN
Lycée des métiers Louis Blériot

Trappes, Ile-de-France

Marie-Laure Arnoux
Lycée expérimental André Malraux

Biarritz, Aquitaine

André VILLARD
Lycée professionnel Emile Baudot

Wassy, Champagne-Ardenne

FRANCOIS MILLARD
ecole de la cachette

Nouzonville, Champagne-Ardenne

jean-pierre fays
lycée Eugène henaff

Bagnolet, Ile-de-France

Pascal Fourestier
lycée général et des métiers du val d'Authie

Doullens, Picardie

Didier LEMAIRE

Georgia

LEPL Kutaisi Andria Razmadze Physico-mathematical Public School N41

Kutaisi, Imereti

Davit Nishnianidze
LEPL Kutaisi N31 Public School

Kutaisi, Imereti

Irma Shvelidze
LEPL Rustavi N4 Public School

Rustavi, Kvemo Kartli

Mamuka Khamkhadze
LTD school N1

Kutaisi, Imereti

Gocha Gokadze

Saksamaa

Albert-Schweitzer-/Geschwister-Scholl-Gymnasium

Marl, Nordrhein-Westfalen

Dorothee Schlüter
Anne-Frank-Schule

Eschwege, Hessen

Kerstin Ihde
BBS Wirtschaft I Ludwigshafen

Ludwigshafen Am Rhein, Rheinland-Pfalz

Wolfgang Stutzmann
Berkersheimer Schule

Frankfurt Am Main, Hessen

Jutta Brieger-Schmidt
Berufskolleg für Technik und Gestaltung

Gelsenkirchen, Nordrhein-Westfalen

Uwe Krakau
Freiherr-vom-Stein-Schule

Fulda, Hessen

Ulf Brüdigam
Goetheschule Wetzlar

Wetzlar, Hessen

Dr. Carsten Scherließ
Gymnasium Georgianum

Hildburghausen, Thüringen

Frank Wagner
Gymnasium im Alfred-Grosser-Schulzentrum

Bad Bergzabern, Rheinland-Pfalz

Pete Allmann
School Picture Nelson-Mandela-Schule Dierdorf

Dierdorf, Rheinland-Pfalz

Hartmut Schiemann
Pestalozzi-Gymnasium Unna

Unna, Nordrhein-Westfalen

Herr Kolar
Schillerschule Hannover

Hannover, Niedersachsen

Beate Günther
School Picture Schule am Pappelhof

Berlin, Berlin

Mathias Wulff
Sigena-Gymnasium

Nürnberg, Bayern

Caroline Merkel
School Picture St. Marien-Schule

Moers, Nordrhein-Westfalen

Anne Strahlen
St.-Irmengard-Gymnasium

Garmisch-Partenkirchen, Bayern

Otmar Würl

Kreeka

1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

Plagiari Thessalonikis, Κεντρική Μακεδονία

Αικατερίνη Μαλλιοτα
10th Helioupolis Primary School

Ilioupoli, Αττική

Kleopatra Lyberopoulou
11ο Νipiagogio Chanion

Chania, Κρήτη

Skordili Maria
12 Γυμνάσιο Αχαρνών

Acharnes, Αττική

Marianthi Platsi
14ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας

Corfu, Ιόνια νησιά

Πηνελόπη Πέζαρου
15o Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Irakleio Kritis, Κρήτη

Aikaterini Stamatopoulou
18o Νηπιαγωγείο Ρόδου

Rhodes, Νότιο Αιγαίο

ΕΛΠΙΔΑ ΤΑΜΒΑΚΑ
18th Primary School of Karditsa

Karditsa, Θεσσαλία

Sotiria Mitsara
1o ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ

Nikiti, Κεντρική Μακεδονία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΤΣΙΟΣ
1rst Experimental Primary School, Alexandroupolis

Alexandroupoli, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

Απόστολος Κουρουμιχάκης
1st General Lyceum of Aegaleo

Aigaleo, Αττική

Maria Mitsaina
1st Junior High School of Byron

Byronas, Αττική

Vasiliki Tzouvelli
1st Junior Secondary School of Xanthi

Xanthi, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

Φωτεινή Νεστορίδου
1st Vocational Lyceum of Ierapetra ( EPAL ).

Ierapetra, Κρήτη

Aikaterini Tziri
1ο Γυμνάσιο Ρόδου

Rhodes, Νότιο Αιγαίο

Μαριέττα Βογιατζή-Μπογιατζή
1ο Δημοτικό Σχολείο Πολυγύρου

Polygyros, Κεντρική Μακεδονία

Ιφιγένεια Παρούση
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκιάθου (1st Primary School of Skiathos)

Skiathos, Θεσσαλία

Δήμητρα Συκιώτου
1ο Δωδεκαθέσιο Ραλλείων Πρότυπων Πειραματικών Δημοτικών

Peiraias, Αττική

VASSILEIOS PANOPOULOS
1ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Λητής

Liti, Κεντρική Μακεδονία

ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΛΑΣΤΑΡΑ
2. Gymnasio Agiou Nikolaou

Aghios Nikolaos Lassithi, Κρήτη

Marina Toutoudaki
2/θ Νηπιαγωγείο Κεντριού

Ierapetra, Κρήτη

Kalliopi Papoutsaki
2/θεσιο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ -Kindergarten of Avlonari- 'Ecole Maternelle d' Avlonari

Avlonari, Στερεά Ελλάδα

ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΡΓΙΩΤΗ
20ο 1/θεσιο Νηπιαγωγείο Κατερίνης

Katerini, Κεντρική Μακεδονία

Παρασκευή Καρέλλα
21ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας

Larissa, Θεσσαλία

Ευάγγελος Σίμος
26ο νηπιαγωγείο Χανίων

Chania, Κρήτη

Αικατερίνη Γωνιωτάκη
27th General Lyceum of Athens

Athens, Αττική

Panayiota Deligiani
28th Primary School Thessaloniki

Thessaloniki, Κεντρική Μακεδονία

Ioanna Georgiadou
29ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

Serres, Κεντρική Μακεδονία

ΑΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
2nd Experimental Junior High School of Thessaloniki

Thessaloniki, Κεντρική Μακεδονία

ALEXANDRA MARA
2nd Junior High School of Intercultural Education

Elliniko, Αττική

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΙΩΒΑΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ & ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ

Oropos, Αττική

Ευστράτιος Χατζηδημητρίου
2ο Nηπιαγωγειο Ιεραπετρας,

Ierapetra, Κρήτη

Eleni Koutselaki
School Picture 2ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης

Ioannina, Ηπειρος

Δημήτρης Κοντοσάκος
2ο Νηπιαγωγείο Πλαγιαρίου

Plagiari Thessalonikis, Κεντρική Μακεδονία

Σοφ'ια Μαγλαρίδου
3 Δημοτικό Σχολείο Χαλάστρας

Halastra, Κεντρική Μακεδονία

Στυλιανή Μπέμπη
School Picture 37o Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Λάρισας

Larissa, Θεσσαλία

STILIANI LALLA
3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Karditsa, Θεσσαλία

Nikolaos Karatasios
3o Γυμνάσιο Κέρκυρας

Corfu, Ιόνια νησιά

Μιλτιάδης Μελισσάς
School Picture 3rd Lyceum of Pyrgos

Pyrgos Ileias, Δυτική Ελλάδα

Eurydice Pavlopoulou
3rd Primary School of Agios Nikolaos

Aghios Nikolaos Lassithi, Κρήτη

Anna Mountraki
3ο Δημοτικό Σχολείο Καρπενησίου - 3rd Primary School of Karpenissi

Karpenisi, Στερεά Ελλάδα

Δημήτρης Αντωνίου
3ο Δημοτικό Σχολείο Σιάτιστας

Siatista, Δυτική Μακεδονία

Χριστόφορος Κωνσταντινίδης
4th Junior high school of Volos

Volos, Θεσσαλία

Γεώργιος Βαρνάβας
4th Kindergarten School of Didimoticho Greece

Didymoteixo, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΑΒΒΑΛΑΚΗ
4th Primary School of Zografou, Greece 4 Δημοτικό Ζωγράφου

Zografou, Αττική

Κωνσταντινος Πιτταράς
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Kalamata, Πελοπόννησος

Vasiliki Pantazi
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Irakleio Kritis, Κρήτη

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ
4ο Γυμνάσιο Πετρούπολης

Petroupoli, Αττική

Anastasia Botsari
4ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκης

Pefki, Αττική

Ειρήνη Τζοβλά
51ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Athens, Αττική

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΠΠΑ
6/θ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Παμφίλων

Pamfila, Βόρειο Αιγαίο

Γεώργιος Κλειδαράς
64 Νηπιαγωγείο Αθηνών

Athens, Αττική

Γιάπρου Ευαγγελία
68th JUNIOR HIGH SCHOOL

Athens, Αττική

ATHANASIOS KOKKINOPOULOS
6o Gymnasio Larisas (6th Junior High School of Larisa)

Larissa, Θεσσαλία

Vasileios Papamargaritis
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Petroupoli, Αττική

ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥ
6ο ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

Eleftherio Kordelio, Κεντρική Μακεδονία

ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
7/θ Δημοτικό Σχολείο Σταυρακίου

Ioannina, Ηπειρος

Ελένη Κωλέτση
7th Junior High School of Ioannina - 7ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων

Ioannina, Ηπειρος

Δημήτριος Κοσμάς
7ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ioannina, Ηπειρος

Ντίνα Τάλλου
COLLÈGE ANATOLIKO DE PTOLEMAIDA

Ptolemaida, Δυτική Μακεδονία

HARILAOS PRAPAS
Chrysostomos Smyrnis Primary School, Leontio Lykeio

Nea Smyrni, Athens, Αττική

Despoina Tsaousi
Demenika Primary School

Patra, Δυτική Ελλάδα

Χρυσούλα Χαϊδογιάννου
Dimotiko sxolio Mandalou

Mandalo, Κεντρική Μακεδονία

Trifon Mpogias
Experimental General Lyceum of Heraklion

Irakleio Kritis, Κρήτη

Dimitrios Kalikakis
Experimental Junior High School of University of Patras

Patra, Δυτική Ελλάδα

Athanasia Balomenou
Experimental School of the Aristotle University of Thessaloniki

Thessaloniki, Κεντρική Μακεδονία

Konstantinos Koukoulas
High School of Genisea - Xanthi

Xanthi, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

Olympia Lampaki
Junior High School of Thermi

Mytilini, Βόρειο Αιγαίο

Panagiotis Chatzibasiliou
Music School of Komotini

Komotini, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη

Helias Ioannakis
Nipiagogio Rizariou of Trikala

Trikala, Θεσσαλία

Anna Magkiosi
Primary School of Eleousa, Arta, Greece

Arta, Ηπειρος

Spyridon Vangelis
Senior High School of Intercultural Education of Evosmos

Evosmos Thessaloniki, Κεντρική Μακεδονία

Konstantinos Papadakis
Zanneio Peiramatiko Gymnasio Peiraia

Peiraias, Αττική

Ioannis Friligos
School Picture Αρσάκειο Γυμνάσιο Ιωαννίνων

Ioannina, Ηπειρος

Pavlos (Παύλος) Mavrogiannis (Μαυρόγιαννης)
Αρσάκειο Δημοτικό Ιωαννίνων

Ioannina, Ηπειρος

Ελένη Παπανικολάου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥ

Kissamos, Κρήτη

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

Skala Oropou, Αττική

Iraklis Psaltis
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΙΤΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Itea, Θεσσαλία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΣΩΠΙΑΣ

Asopia, Στερεά Ελλάδα

ΙΩΑΝΝΗΣ Β. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ
Γενικό Λύκειο Πεντάπολης Σερρών

Serres, Κεντρική Μακεδονία

Nikolina Stathaki
Δημοτικό Σχολείο Ζερβοχωρίων Χαλκιδικής

Xalkidiki, Κεντρική Μακεδονία

Μελαχροινή Παπαρδέλη
Ελληνογαλλική Σχολή Πειραιώς Jeanne d'' Arc

Peiraias, Αττική

Θεόφιλος Γεωργούσης
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΙΘΑΚΙΑΣ

Zakynthos, Ιόνια νησιά

Αγγελική Φουρνογεράκη
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Agioi Anargyroi, Αττική

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
Πανορμίτειο Γυμνάσιο κ' Λ.Τ. Σύμης

Symi, Νότιο Αιγαίο

Φωτάρα Ευδοκία
Ωθηση

Stamata, Attiki, Αττική

Marie Chatzifotiou

Ungari

Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Budapest, Közép-magyarországi Régió

Tünde Tóthmátyásiné Zuggó
School Picture Medgyessy Ferenc Általános Iskola

Budapest, Észak-magyarországi Régió

Dr. Bertókné Daróczi Marianna Bertókné Daróczi

Island

Flataskóli

Garðabær, Höfuðborgarsvæðið

Ólöf Sigurðardóttir
Grunnskóli Bolungarvíkur

Bolungarvík, Vestfirðir

Stefanía Helga Ásmundsdóttir
Leikskólinn Holt

Reykjanesbær, Reykjanes

Kristín Helgadóttir
Stóru-Vogaskóli

Vogar, Reykjanes

Hálfdán Þorsteinsson

Iirimaa

Davis College, Mallow

Cork, Cork

Stephen Gilbert
Gaelscoil de hÍde

Roscomáin, Roscommon

Orla Ní Chuinneagáin
Our Lady of Fatima Special School

Wexford, Wexford

Rita Waters

Itaalia

12° ICS "Brancati" di Siracusa

Belvedere (SR), Sicilia

Stefania Gallo
15° ICS "P. Orsi" di Siracusa

Siracusa (Sr), Sicilia

Lucia Pistritto
1° CDS "G. Bovio" di Ruvo di Puglia

Ruvo Di Puglia (Ba), Puglia

Giuseppe Quatela
1° ICS di Pontecorvo

Pontecorvo (Fr), Lazio

Maria Venuti
2° Circolo Didattico Ercolano "F. Giampaglia"

Ercolano (Na), Campania

Giovanna Tavani
48° CDS "Madre Claudia Russo" di Napoli

Napoli (Na), Campania

Rosa Seccia
69° CDS di Napoli

Napoli (Na), Campania

Maria Esposito
8°CDS di Piacenza

Piacenza (Pc), Emilia-Romagna

Sabrina Mantini
CDS 1 "Papa Giovanni XXIII" di Valenzano

Valenzano (Ba), Puglia

Michela Lella
Direzione Didattica Statale di Todi

Todi (Pg), Umbria

Silvana Raggetti
Direzione Didattica di Vignola

Vignola (Mo), Emilia-Romagna

Omer Bonezzi
I C.D. "G. Falcone"

Conversano (Ba), Puglia

Gerardo Magro
ICS "A. Manzoni" di Montelepre

Montelepre (Pa), Sicilia

Filippo Terranova
ICS "A. Moro" di Marcianise

Marcianise (Ce), Campania

Pietro Bizzarro
ICS "A. Moro" di Napoli

Napoli (Na), Campania

Anna Maria Fierro
ICS "Alfonso Casati" di Muggiò

Muggiò (Mb), Lombardia

Michele Quagliarini
ICS "Alighieri" di Ripalimosani

Ripalimosani (Cb), Molise

Marina Crema
ICS "Anna Molinaro Carelli" di Montefiascone

Montefiascone (Vt), Lazio

Maria Grazia Pieragostini
ICS "Ardito-Don Bosco" di Lamezia Terme

Lamezia Terme (Cz), Calabria

Maria Eugenia Basile
ICS "Bruno da Osimo" di Osimo

Osimo (An), Marche

Elisabetta Monticelli Cuggiò
ICS "C. Govoni" di Ferrara

Ferrara (Fe), Emilia-Romagna

Anna Bazzanini
ICS "Caio Giulio Cesare" di Osimo

Osimo (An), Marche

Fabio Radicioni
ICS "Card. O. Giorgi" di Valmontone

Valmontone (Rm), Lazio

Pasquale Matarazzo
ICS "Centro Storico" di Moncalieri

Moncalieri (To), Piemonte

Valeria Maria Fantino
ICS "Como-Lora-Lipomo" di Como

Como (Co), Lombardia

Michela Ratti
ICS "Copernico" di Corsico

Corsico (Mi), Lombardia

Alberto Ardizzone
ICS "D. Alighieri" di Opera

Opera (Mi), Lombardia

Eleonora Coppola
ICS "Da Feltre-Zingarelli" di Foggia

Foggia (Fg), Puglia

Mirella Coli
ICS "De Amicis - Pio XII" di Foggia

Foggia (Fg), Puglia

Lucia Rinaldi
ICS "Don Bosco" di Francavilla in Sinni

Francavilla In Sinni (Pz), Basilicata

Maria Vitale
ICS "Don Ferraris" di Cigliano

Cigliano (Vc), Piemonte

Carlo Vallino
ICS "Don Giulio Testa" di Venafro

Venafro (Is), Molise

Marco Viti
ICS "Don Rinaldo Beretta" di Paina di Giussano

Paina Di Giussano (Mi), Lombardia

Giuseppe Angelo Proserpio
ICS "E. De Filippo" di San Giorgio a Cremano

San Giorgio A Cremano (Na), Campania

Chiara Priore
ICS "E. Gorga" di Broccostella

Broccostella (Fr), Lazio

Maria Pisciuneri
ICS "F. Querini" di Venezia

Venezia (Ve), Veneto

Marisa Zanon
ICS "F. Traina" di Vittoria

Vittoria (Rg), Sicilia

Carmelo La Porta
ICS "Falcone-Cascino" di Piazza Armerina

Piazza Armerina (En), Sicilia

Roberto Ferrera
ICS "Fra' Ambrogio da Calepio" di Castelli Calepio

Castelli Calepio (Bg), Lombardia

Simonetta Marafante
ICS "Fracassetti-Capodarco" di Fermo

Fermo (Fm), Marche

Annamaria Bernardini
ICS "G. Barone" di Baranello

Baranello (Cb), Molise

Francesco Fasciano
ICS "G. Falcone" di Adelfia

Adelfia (Ba), Puglia

Rosa Scarcia
ICS "G. Galilei" di San Giovanni Teatino

San Giovanni Teatino (Ch), Abruzzo

Mirella Orlandi
ICS "G. Garibaldi" di Genazzano

Genazzano (RM), Lazio

Immacolata Picone
ICS "G. Guinizelli" di Castelfranco Emilia

Castelfranco Emilia (Mo), Emilia-Romagna

Gianni Simonini
ICS "G. Mandes" di Casalnuovo Monterotaro

Casalnuovo Monterotaro (Fg), Puglia

Michele Boccamazzo
ICS "G. Marconi" di Battipaglia

Battipaglia (Sa), Campania

Giacomina Capuano
ICS "G. Parise" di Arzignano

Arzignano (Vi), Veneto

Pier Paolo Frigotto
ICS "G. Perlasca" di Bareggio

Bareggio (Mi), Lombardia

Giuliano Fasani
ICS "G. Verga" di Fiumefreddo Di Sicilia

Fiumefreddo Di Sicilia (Ct), Sicilia

Maria Luisa Leotta
ICS "Giovanni Falcone" di San Giovanni La Punta

San Giovanni La Punta (Ct), Sicilia

Concetta Matassa
ICS "Giovanni Paolo II" di Piano Tavola-Belpasso

Piano Tavola-Belpasso (Ct), Sicilia

Silvio Galeano
ICS "Giovanni XXIII" di Trabia

Trabia (Pa), Sicilia

Anna Maria Varchi
ICS "Giovanni XXIII" di Villa San Giovanni

Villa San Giovanni (Rc), Calabria

Grazia Maria Trecroci
ICS "Li Punti" di Sassari

Sassari, Sardegna

Maria Pia Teresa Useri
ICS "M. Buonarroti" di Palermo

Palermo (Pa), Sicilia

Iole Ciaccio
ICS "M. Preti" di Catanzaro

Catanzaro (Cz), Calabria

Angelo Gagliardi
ICS "Manzoni-Radice" di Lucera

Lucera (Fg), Puglia

Anna Maria Iorio
ICS "Marco Polo-Viani"

Viareggio (Lu), Toscana

Antonio Debidda
ICS "N. Mandela" di Roma

Roma (Rm), Lazio

Giovanni Simoneschi
ICS "P. Leonetti Senior" di Corigliano Calabro

Corigliano Calabro (Cs), Calabria

Susanna Ersilia Capalbo
ICS "Padre Gabriele Maria Allegra" di Valverde

Valverde (Ct), Sicilia

Laura D'Agata
ICS "Padre Pio" di Sacrofano

Sacrofano (Rm), Lazio

Gaetana Iacobone
ICS "Palazzo-Salinari" di Montescaglioso

Montescaglioso (Mt), Basilicata

Antonia Salerno
ICS "Papa G. Paolo II" di Candela

Foggia (Fg), Puglia

Maria Aida Tatiana Episcopo
ICS "Papa Giovanni XXIII" di Savigliano

Savigliano (Cn), Piemonte

Luciano Scarafia
ICS "Pascoli - Forgione"

San Giovanni Rotondo (Fg), Puglia

Maria Fiore
ICS "Pietrocola-Mazzini" di Minervino Murge

Minervino Murge (Bt), Puglia

Francesco Catalano
ICS "Polizzano" di Gangi

Gangi (Pa), Sicilia

Maria Di Vuono
ICS "Portella Della Ginestra" di Vittoria

Vittoria (Rg), Sicilia

Angela Maria Riolo
ICS "R. Gasparini" di Novi di Modena

Novi Di Modena (Mo), Emilia-Romagna

Paola Campagnoli
ICS "S. G.Bosco-Benedetto XIII-Poggiorsini" di Gravina In Puglia

Gravina In Puglia (Ba), Puglia

Lucia Pallucca
ICS "S. Pertini" di Busto Arsizio

Busto Arsizio (Va), Lombardia

Carla Galletta
ICS "San Giorgio" di Catania

Catania (Ct), Sicilia

Concetta Manola
ICS "Santa Chiara-Pascoli-Altamura" di Foggia

Foggia (Fg), Puglia

Maria Goduto
ICS "T. Silvestri" di Trevignano Romano

Trevignano Romano (Rm), Lazio

Anna Ramella
ICS "T. Valenti" di Trevi

Trevi (Pg), Umbria

Simona Perugini
ICS "V. Brancati" di Catania

Catania (Ct), Sicilia

Felice Arona
ICS "V. Tieri" di Corigliano Calabro

Corigliano Calabro (Cs), Calabria

Bombina Carmela Giudice
ICS "Via F.S. Nitti" di Roma

Roma (Rm), Lazio

Elisamarzia Vitaliano
ICS "Via Olcese" di Roma

Roma (Rm), Lazio

Tiziana Santoro
ICS "Vittorio Emanuele III" di Palermo

Palermo (Pa), Sicilia

Fiorella Aiena
ICS ''Socrate-Mallardo'' di Marano di Napoli

Marano Di Napoli (Na), Campania

Teresa Formichella
ICS 1 di Cento

Cento (Fe), Emilia-Romagna

Anna Tassinari
ICS 1 di Colleferro

Colleferro (Rm), Lazio

Antonella Romani
ICS 14 di Perugia

Perugia (Pg), Umbria

Franca Rossi
ICS 2 "Arnolfo di Cambio" di Colle di Val d'Elsa

Colle di Val d'Elsa (SI), Toscana

Monica Martinucci
ICS 2 "V. Russo" di Palma Campania - Scuola Secondaria di I Grado

Palma Campania (Na), Campania

Rosario Cozzolino
ICS 2 di Cassano Magnago

Cassano Magnago (Va), Lombardia

Rita Contarino
ICS 2 di Ceccano

Ceccano (Fr), Lazio

Lucia Minieri
ICS 3 "A. Vivenza-Giovanni XXIII" di Avezzano

Avezzano (Aq), Abruzzo

Roberto Puliti
ICS 3 "L. Radice" di Patti

Patti (Me), Sicilia

Pina Pizzo
School Picture ICS 3 di Anzio

Anzio (Rm), Lazio

Maria Teresa D'Orso
ICS 3 di Belluno

Belluno (Bl), Veneto

Lucia Savina
ICS 3 di Chieti

Chieti (Ch), Abruzzo

Mariassunta Michelangeli
ICS 3 di Modena

Modena (Mo), Emilia-Romagna

Daniele Barca
ICS 3 di Nocera Inferiore

Nocera Inferiore (Sa), Campania

Maria Ventura
ICS 3° Gadda di Quarto

Quarto (Na), Campania

Antonio Maiorano
ICS 4 di Frosinone

Frosinone (Fr), Lazio

Giovanni Guglielmi
ICS 7 di Modena

Modena (Mo), Emilia-Romagna

Ivana Nobler
ICS Cremona Uno

Cremona (Cr), Lombardia

Piergiorgio Poli
School Picture ICS III di Nichelino

Nichelino (To), Piemonte

Giuseppe Nalbone
ICS Pescara 8

Pescara (Pe), Abruzzo

Annarita Bini
ICS Pinerolo V di Cumiana

Cumiana (To), Piemonte

Manuela Buosi
ICS Pra' di Genova

Genova (Ge), Liguria

Francesca Migliorero
ICS Rapallo-Zoagli

Rapallo (Ge), Liguria

Elisabetta Abamo
ICS Valle Stura di Masone

Masone (Ge), Liguria

Ivana Ottonello
ICS Valli e Carasco

Carasco (Ge), Liguria

Glauco Berrettoni
ICS Voltri 2 di Genova

Genova (Ge), Liguria

Genzianella Foresti
ICS di Accadia

Accadia (Fg), Puglia

Giacomo Vitale
ICS di Andezeno

Andezeno (To), Piemonte

Mario Gallo
School Picture ICS di Andorno Micca

Andorno Micca (Bi), Piemonte

Maria Tozzi
School Picture ICS di Arenzano

Arenzano (Ge), Liguria

Iris Alemano
ICS di Bobbio

Bobbio (Pc), Emilia-Romagna

Luigi Garioni
ICS di Cadeo e Pontenure

Cadeo (Pc), Emilia-Romagna

Daniele Barca
ICS di Calimera

Calimera (Le), Puglia

Piera Ligori
ICS di Carapelle

Carapelle (Fg), Puglia

Antonella Lo Surdo
ICS di Castel Goffredo

Castel Goffredo (Mn), Lombardia

Luisa Bartoli
ICS di Certaldo

Certaldo (Fi), Toscana

Fiorenzo Li Volti
ICS di Cogoleto

Cogoleto (Ge), Liguria

Silvio Peri
ICS di Coriano

Coriano (Rn), Emilia-Romagna

Nicola Tontini
ICS di Fiano Romano

Fiano Romano (Rm), Lazio

Loredana Cascelli
ICS di Grantorto

Grantorto (Pd), Veneto

Fabiano Paio
ICS di Miggiano

Miggiano (Le), Puglia

Maria Abbondanza Baglivo
ICS di Olgiate Comasco

Olgiate Comasco (Co), Lombardia

Cosimo Capogrosso
ICS di Porto Garibaldi

Porto Garibaldi (Fe), Emilia-Romagna

Maria Gaiani
ICS di Riva Ligure e San Lorenzo al Mare

Riva Ligure (Im), Liguria

Paola Baroni
ICS di San Giorgio di Mantova

San Giorgio Di Mantova (Mn), Lombardia

Massimo Pantiglioni
ICS di Sanguinetto

Sanguinetto (Vr), Veneto

Cristina Ferrazza
ICS di Staglieno

Genova (Ge), Liguria

Marco Casubolo
ICS di Verucchio

Verucchio (Rn), Emilia-Romagna

Anna Maria Sanchi
ICS di Villaputzu e San Vito

Villaputzu (Ca), Sardegna

Tiziana Meloni
ICS di Villorba e Povegliano

Povegliano (Tv), Veneto

Emanuela Pol
II CDS "Don Saverio Valerio" di Gravina in Puglia

Gravina In Puglia (Ba), Puglia

Rosa De Leo
IIS "Don L. Milani"

Gragnano (Na), Campania

Francesco Fuschillo
IIS "A. Oriani L. Tandoi"

Corato (Ba), Puglia

Angela Adducci
IIS "A. Volta"

Lodi (Lo), Lombardia

Luciana Tonarelli
IIS "Arcangelo Ghisleri"

Cremona (Cr), Lombardia

Alberto Ferrari
IIS "C.E. Gadda"

Paderno Dugnano (Mi), Lombardia

Maria Grazia Di Battista
IIS "Cavour-Marconi-Pascal"

Perugia (Pg), Umbria

Giuseppe Materia
IIS "Della Corte-Vanvitelli"

Cava De' Tirreni (Sa), Campania

Franca Masi
School Picture IIS "E. Fermi"

Catanzaro Lido (Cz), Calabria

Teresa Agosto
IIS "G. Mazzatinti" - Sez. Liceo Classico

Gubbio (Pg), Umbria

Maria Marinangeli
IIS "G.B. Impallomeni"

Milazzo (Me), Sicilia

Caterina Nicosia
IIS "L. Castiglioni"

Limbiate (Mb), Lombardia

Roberto Crippa
IIS "LS-LC-LA-LL" di Rossano

Rossano Scalo (Cs), Calabria

Adriana Grispo
IIS "Raffaello"

Urbino (Pu), Marche

Claudia Guidi
IIS "Ten. Col. G. Familiari"

Melito Di Porto Salvo (Rc), Calabria

Domenico Zavettieri
IISS "L. Da Vinci - A. Einstein"

Molfetta (Ba), Puglia

Margherita Anna Bufi
IISS "Bruno Munari"

Castelmassa (Ro), Veneto

Elisabetta Soffritti
IISS "E. Majorana"

Brindisi (Br), Puglia

Salvatore Giuliano
IISS "F. Liceti"

Rapallo (Ge), Liguria

Mariabianca Barberis
IISS "F. Selmi"

Modena (Mo), Emilia-Romagna

Margherita Zanasi
IISS "G.Da Vigo-Nicoloso da Recco"

Rapallo (Ge), Liguria

Nazaria Maria Persia
IISS "M. Polo"

Bari (Ba), Puglia

Rosa Scarcia
IISS "Medi"

Barcellona Pozzo Di Gotto (Me), Sicilia

Domenica Pipitò
IISS "P. Calleri"

Pachino (Sr), Sicilia

Giuseppe Morana
IISS "S. Mottura"

Caltanissetta (Cl), Sicilia

Laura Zurli
IISS "Vittorio Emanuele II"

Napoli (Na), Campania

Rosa Baffa
IPSEO "A. Moro"

Santa Cesarea Terme (Le), Puglia

Paolo Aprile
IPSEOA "L. Petronio"

Pozzuoli (Na), Campania

Filippo Monaco
IPSEOA di Cervia

Cervia (Ra), Emilia-Romagna

Carla Maria Gatti
ISIS "B. Stringher"

Udine (Ud), Friuli-Venezia Giulia

Anna Maria Zilli
ISIS "E. Alessandrini"

Vittuone (Mi), Lombardia

Carlo Vincenzo Manzo
ISIS "F. Gonzaga"

Castiglione Delle Stiviere (Mn), Lombardia

Luigi Maria Speranza
ISIS "G. B. Novelli"

Marcianise (Ce), Campania

Emma Marchitto
ISIS "J.M. Keynes"

Gazzada Schianno (Va), Lombardia

Fausta Zibetti
ISIS "Leonardo Da Vinci"

Poggiomarino (Na), Campania

Olimpia Maria Tiziana Savarese
ISIS "O. Romero"

Albino (Bg), Lombardia

Maria Peracchi
ISIS "Vittoria Colonna"

Arezzo (Ar), Toscana

Maurizio Gatteschi
ISISS "E. Mattei"

Aversa (Ce), Campania

Giuseppe Manica
School Picture ISISS “L. Einaudi-R. Molari”

Santarcangelo Di Romagna (Rn), Emilia-Romagna

Maria Rosa Pasini
ITCG "Enrico Fermi"

Tivoli (Rm), Lazio

Laura Maria Giovannelli
ITE LL "Gadda-Rosselli"

Gallarate (Va), Lombardia

Anselmo Pietro Bosello
ITES "G.B. Bodoni"

Parma (Pr), Emilia-Romagna

Luciana Donelli
ITES "R. Piria"

Reggio Calabria (Rc), Calabria

Ugo Neri
ITES "R. Valturio"

Rimini (Rn), Emilia-Romagna

Daniela Massimiliani
ITIS "Galileo Galilei"

Livorno (Li), Toscana

Giuliana Ficini
ITSSET "Emanuela Loi"

Nettuno (Rm), Lazio

Antonella Mosca
ITT "Allievi-Sangallo"

Terni (Tr), Umbria

Cinzia Fabrizi
ITTS "A. Volta"

Perugia (Pg), Umbria

Rita Coccia
ITTS "Vito Volterra"

San Donà Di Piave (Ve), Veneto

Erminia Bosnia
Istituti Paritari "Alessandro Volta"

Bari (Ba), Puglia

Mario Bosco
Istituto Comprensivo Statale A. Manzoni

Bovisio Masciago (Mb), Lombardia

Maria Alberto Sedini
Istituto Comprensivo Statale Fara Filiorum Petri

Fara Filiorum Petri (Ch), Abruzzo

Ivana Marroncelli
Istituto Omnicomprensivo di Guglionesi

Guglionesi (Cb), Molise

Maria Maddalena Chimisso
Istituzione Scolastica "Mont Rose A"

Pont-Saint-Martin (Ao), Valle d’Aosta

Stefania Girodo Grant
Liceo Artistico Statale "E. Catalano"

Palermo (Pa), Sicilia

Maurizio Cusumano
Liceo Classico e Linguistico Statale "C. Colombo"

Genova (Ge), Liguria

Enrico Bado
Liceo Scientifico Statale "A. Calini"

Brescia (Bs), Lombardia

Marco Tarolli
Liceo Scientifico Statale "A. Oriani"

Ravenna (Ra), Emilia-Romagna

Gianluca Dradi
Liceo Scientifico Statale "G. Berto"

Vibo Valentia (Vv), Calabria

Caterina Calabrese
Liceo Scientifico Statale "Manfredo Fanti"

Carpi (Mo), Emilia-Romagna

A Barbi
Liceo Scientifico Statale "N. Copernico"

Brescia (Bs), Lombardia

Luciano Tonidandel
Liceo Scientifico Statale "Talete"

Roma (Rm), Lazio

Alberto Cataneo
Liceo Statale "Bruno Touschek"

Grottaferrata (Rm), Lazio

Paolo D'Anna
Liceo Statale "C. Sylos"

Bitonto (Ba), Puglia

Antonia Speranza
Liceo Statale "E. Medi"

Senigallia (An), Marche

Daniele Sordoni
Liceo Statale "G. Bagatta"

Desenzano Del Garda (Bs), Lombardia

Francesco Mulas
Liceo Statale "G. Cesare - M. Valgimigli" - Sez. Linguistico

Rimini (Rn), Emilia-Romagna

Sandra Villa
Liceo Statale "G. Fracastoro"

Verona (Vr), Veneto

Tiziano Albrigi
School Picture Liceo Statale "G.F. Porporato"

Pinerolo (To), Piemonte

Maria Teresa Ingicco
Liceo Statale "Ignazio Vian"

Bracciano (Rm), Lazio

Cosima Stefania Elena Chimienti
Liceo Statale "Isabella D'Este"

Tivoli (Rm), Lazio

Lucilla Delle Fratte
Liceo Statale "Morando Morandi"

Finale Emilia (Mo), Emilia-Romagna

Anna M. Silvestris
Liceo Statale "N. Jommelli"

Aversa (Ce), Campania

Rosa Celardo
School Picture Liceo Statale "O.M. Corbino"

Siracusa (Sr), Sicilia

Carmela Fronte
Liceo Statale "Pitagora"

Isili (Ca), Sardegna

Giulio Anedda
Liceo Statale "San Giuseppe Calasanzio"

Carcare (Sv), Liguria

Fulvio Bianchi
Liceo Statale Linguistico e delle Scienze Umane "Buratti"

Bassano Romano (Vt), Lazio

Laura Pace Bonelli
Liceo Statale Linguistico e delle Scienze Umane "L. Bassi"

Bologna (Bo), Emilia-Romagna

Maria Grazia Cortesi
Liceo Statale Scientifico e Classico "Majorana"

Desio (Mb), Lombardia

Daniela Colombo
School Picture Liceo Statale delle Scienze Umane "S. Anguissola"

Cremona (Cr), Lombardia

Flavio Arpini
Liceo Torricelli - Ballardini

Faenza (Ra), Emilia-Romagna

Luigi Neri
Liceo delle Scienze Umane e Linguistico "E. Palumbo"

Brindisi (Br), Puglia

Maria Oliva
Polo Tecnico Professionale di Lugo

Lugo (Ra), Emilia-Romagna

Milla Lacchini
Scuola Paritaria Primaria "San Tarcisio" e infanzia "Bimbi lieti" di Ercolano

Ercolano (Na), Campania

Loredana Ursini
Scuola Secondaria Statale di I Grado "Da Vinci-Nucula" di Terni

Terni (Tr), Umbria

Barbara Margheriti
Scuola Statale Sec. di I Grado "Michelangelo" di Bari

Bari (Ba), Puglia

Antonietta Scurani
Scuola Statale Secondaria di I Grado "Fucini-Roncalli" di Gragnano

Gragnano (Na), Campania

Immacolata Perrella
Scuola Statale Secondaria di I Grado "G. B. Basile" di Giugliano in Campania

Giugliano In Campania (Na), Campania

Giovanni Rispo
Scuola Statale Secondaria di I Grado "Padre Pio"

Torremaggiore (Fg), Puglia

Matteo Scarlato
Scuola Statale Secondaria di I Grado "R. Franchetti"

Palermo (Pa), Sicilia

Grazia Pappalardo
Scuola Statale Secondaria di I Grado "R. Monterisi" di Bisceglie

Bisceglie (Bt), Puglia

Lucia Scarcelli

Läti

BJC Rīgas Skolēnu pils

Rīga, no region

VLADIMIRS ŠIBAJEVS
Balvu pamatskola

Balvu Novads, no region

LARISA KRIŠTOPANOVA
Daugavpils 16. vidusskola

Daugavpils, no region

Olga Dukšinska
School Picture Daugavpils Saskaņas pamatskola

Daugavpils, no region

Jeļena Vucēna
Dobeles 1. vidusskola

Dobeles Novads, no region

Egils Reinšmits
Gulbenes sākumskola

Gulbenes Novads, no region

Aivars Mednis
J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija

Daugavpils, no region

GAĻINA SMUĻKO
School Picture Jaunjelgavas vidusskola

Jaunjelgavas Novads, no region

Lauma Mīlīga
Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaniņš"

Jūrmala, no region

Oksana Poldsepa
Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola

Salacgrīvas Novads, no region

Sandra Kuka
Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Liepāja, no region

Kārlis Strautiņš
Lībagu sākumskola

Talsu Novads, no region

Vēsma Gaiziņa
Līgatnes novada vidusskola

Līgatnes Novads, no region

SAIVA VĪTOLA
Ogres tehnikums

Ikšķiles Novads, no region

Ilze Brante
Preiļu 1. pamatskola

Preiļu Novads, no region

Nora Šņepste
Privātā vidusskola "Klasika"

Rīga, no region

Svetlana Šibko-Šipkovska
Purmsātu speciālā internātpamatskola

Priekules Novads, no region

Anitra Šneidere
Pāles pamatskola

Limbažu Novads, no region

Ilze Šmate
Rīgas 25. vidusskola

Rīga, no region

Inga Nestere
Rīgas Teikas vidusskola

Rīga, no region

Ilona Bergmane
Siguldas pilsētas vidusskola

Siguldas Novads, no region

Ņina Balode
Tukuma 2. vidusskola

Tukuma Novads, no region

Anita Locāne
Ventspils 4. vidusskola

Ventspils, no region

Dagnija Gromova
Zemītes pamatskola

Kandavas Novads, no region

Maruta Vilumsone

Leedu

"Žaros" gimnazija

Vilnius, Vilniaus

Dmitrij Popov
Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla

Alytaus Miestas, Alytaus

Zenius Kunigonis
Gargždų "Minijos" progimnazija

Gargždai, Klaipėdos

Antanas Jacikas
Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija

Gargždai, Klaipėdos Raj., Klaipėdos

Raminta Birgelienė
School Picture Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Saulutė"

Jonava, Kauno

Jelena Galvydytė
Joniškio Mato Slančiausko progimnazija

Joniškis, Šiaulių

Violeta Zigmantienė
Jurbarko "Ąžuoliuko" mokykla

Jurbarkas, Tauragės

Nijolė Giedrutė Blažaitienė
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija /Kaunas John Paul II Gymnasium

Kaunas, Kauno

Ramutė Latvelienė
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

Kaunas, Kauno

Nijolė Šimkevičienė
Kauno Veršvų gimnazija

Kaunas, Kauno

Žilvinas Damijonaitis
Kauno menų darželis "Etiudas"

Kaunas, Kauno

Regina Žukauskienė
Kauno rajono Slienavos pagrindine mokykla

Kauno Rajonas, Kauno

Vladas Ravka
Kauno sakralinės muzikos mokykla

Kaunas, Kauno

Vilius Sikorskas
Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija

Kražiai, Šiaulių

Rita Andrulienė
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Klaipeda, Klaipėdos

Aurelijus Liaudanskas
Klaipėdos Litorinos mokykla

Klaipėda, Klaipėdos

Edita Andrijauskienė
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Klaipėda, Klaipėdos

Stasys Ruiba
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Klaipėda, Klaipėdos

Rima Rupšienė
Lietuvos sporto universiteto Kėdainių "Aušros" progimnazija

Kėdainiai, Kauno

Neringa Vaicekauskienė
Marijampolės Petro Armino progimnazija

Marijampolė, Marijampolės

Raimundas Valiukas
Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija

Naujoji Akmenė, Šiaulių

Kęstutis Kurpius
Noriūnų Jono Černiaus pagrindine mokykla

Kupiškio Rajonas, Noriūnų Gyvenvietė, Panevėžio

Romualda Stovolos
Prienų r. Jiezno gimnazija

Jieznas, Kauno

Neringa Zujiene
Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

Šeduva, Šiaulių

Laimutis Škleinikas
Raseinių Šaltinio progimnazija

Raseiniai, Kauno

Vaiva Zubrickienė
Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis"

Rokiškis, Panevėžio

Sigita Baranovskiene
Rokiškio r. Pandėlio gimnazija

Rokiškio Rajonas, Pandėlys, Panevėžio

Rokiškio r. Pandėlio gimnazija Karaliūnas Donatas
Tauragės ,,Šaltinio'' progimnazija

Tauragė, Tauragės

Jūrate Lazdauskiene
Telšių ,,Atžalyno'' progimnazija

Telšiai, Telšių

Vytautas Vaitkus
Telšių „Germanto“ progimnazija

Telšiai, Telšių

Alma Mikienė
UKMERGĖS lopšelis-darželis"Eglutė"

Ukmergė, Vilniaus

Meilė Jasevičienė
Utenos Dauniškio gimnazija

Utena, Utenos

Asta Skeiriene
Vilkaviškio lopšelis-darželis BURATINAS

Vilkaviškis, Marijampolės

Danutė Žilinskienė
VšĮ "Edukateka"

Klaipėda, Klaipėdos

Gediminas Jonauskas
School Picture Šeduvos lopšelis-darželis

Šeduva, Šiaulių

Daiva Staškūnienė
Šiaulių Juventos progimnazija

Siauliai, Šiaulių

Vytautas Girčius
Šiaulių lopšelis-darželis "Pasaka"

Šiauliai, Šiaulių

Neringa Baršauskienė
School Picture Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla - daugiafunkcis centras

Kursenai, Šiaulių

Janina Baniene

Luksemburg

Ecole Privée Fieldgen

Luxembourg, no region

Renelde Urbain
Lycée Nic. Biever

Dudelange, no region

Roger Roth

Malta

Gozo College Middle School

Victoria Gozo, no region

Tereza Camilleri
San Gorg Preca College Marsa Primary

Marsa, Välisriik (Malta)

Norbert Pulis
San Gorg Preca College, Hamrun GP Primary

Hamrun, no region

Erica Spiteri
San Gorg Preca Paola B

Paola, Välisriik (Malta)

Elizia Vassallo
San Ġorġ Preca, Valletta Primary

Valletta, Välisriik (Malta)

Bernardo Riolo
St Catherine's High School

Pembroke, no region

Sue Midolo
St Ignatius College Siggiewi Primary

Siggiewi, no region

Nathalie Saliba
St Margaret college Xgħajra Primary

Xgħajra, no region

Jeffrey Caruana
St Theresa College, Lija/Balzan/Ikin Primary

Lija

Ms Rita Barbara
St. Nicholas College, Rabat Primary School

Rabat, no region

Mr Michael Pace
St.Thomas More College Marsaskala Primary

Marsaskala, no region

Ethelbert Fenech

Moldova Vabariik

Liceul Teoretic „Gheorghe Asachi” Chisinau

Chisinau, Chişinău

Boris Volosatii
Liceul Teoretic "A. Mateevici"

Șoldănești, Şoldăneşti

Aliona Pînzari
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun, Stefan Voda

Slobozia, Ştefan Vodă

Petru Berdos
Liceul Teoretic Emil Nicula

Mereni, Anenii Noi

Lidia Cretu
Liceul Teoretic Gaudeamus

Chisinau, Chişinău

Zinaida Gangan
Liceul Teoretic Mesterul Manole s. Salcuta, Causeni

R-Nul Causeni, Căuşeni

Liuba Plesca
Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Floresti

Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Floreşti

Tamara Vasilachi
Liceul Teoretic cu Profil Real ”Mihai Marinciuc”

Chisinau, Chişinău

Gheorghe Ginju
Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”

Anenii Noi, Anenii Noi

Borisov Victoria
Liceul Teoretic „Stefanesti” Floresti

Floresti, Floreşti

Aurica Bodiu

Holland

obs Stedeke

Diepenheim, Overijssel

Jasper Kok

Norra

Nannestad videregående skole

Nannestad, Akershus

Per Bjarne Elle

Poola

Gimnazjum nr 23 im Szarych Szeregów w Poznaniu

Poznań, Wielkopolskie

Agata Ratajczak
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

Sieradz, Łódzkie

Grzegorz Pietrucha
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku

Rybnik, Śląskie

Małgorzata Wróbel
LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego

Warszawa, Mazowieckie

Bożena Kozak
School Picture Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg, Podkarpackie

Tomasz Stróż
Liceum Ogólnokształcące Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu

Wrocław, Dolnośląskie

Stefania Goździk
Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach

Rydułtowy, Śląskie

Piotr Skowronek
Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku

Białystok, Podlaskie

Lena Ławniczuk
Przedszkole Miejskie nr 97 w Łodzi

Łódź, Łódzkie

Ewa Olszak
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Zabrze, Śląskie

Jolanta Kosczielny
School Picture Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Miłomłynie

Miłomłyn, Warmińsko-Mazurskie

Grażyna Potkaj
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy

Krośnica, Opolskie

Jolanta Lamm
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu

Opole, Opolskie

Alicja Mielniczuk
Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębiu-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

Halina Smaroń
Publiczne Przedszkole nr 21 w Kędzierzynie-Koźlu

Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

Henryka Lech
Szkola Podstawowa Nr2

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Beata Cieszkowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

Słupsk, Pomorskie

Krystyna Lewandowska
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Puławy, Lubelskie

Małgorzata Pakuła
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Szarych Szeregów

Bielsk Podlaski, Podlaskie

Zofia Tymińska
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni

Gdynia, Pomorskie

Ewa Andrzejewska
Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w Mszczonowie

Mszczonów, Mazowieckie

Agnieszka Walczyńska-Łoś
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze

Zabór, Lubuskie

Beata Łokciewicz
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach

Woźniki, Śląskie

Aldona Hryciuk
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie

Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie

Anna Sobolewska
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Morawica, Świętokrzyskie

Jacek Kuzia
School Picture Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie

Fanianowo, Wielkopolskie

Maria Pirecka
Szkoła Podstawowa im. kpr. Feliksa Ignacego Grabowskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Bodzanowie

Bodzanów, Mazowieckie

Arleta Iwańska
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu

Kamień, Małopolskie

Renata Bylica
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni

Bogatynia, Dolnośląskie

Marta Bodziony
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Bełżyce, Lubelskie

Zbigniew Dyguś
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie

Rzeszów, Podkarpackie

Artur Stojałowski
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Bogusław Milusz
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu

Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Ryszard Klimaszewski
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie

Warszawa, Mazowieckie

Magdalena Raboszuk
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu

Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Rafał Pierzchalski
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie

Warszawa, Mazowieckie

Mariola Frontczak
Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska, Śląskie

Agata Ociepka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka, Łódzkie

Romana Sawicka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie

Katarzyna Chiszko
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu

Poznań, Wielkopolskie

Beata Lewicka-Płaczek
School Picture Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Lublin, Lubelskie

Jerzy Piskor
School Picture Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie

Warszawa, Mazowieckie

Hanna Krupa
Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu

Wrocław, Dolnośląskie

Izabela Wojtycka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Grażyna Sułkowska
Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Monika Jagodzińska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Mickiewicza w Żywcu

Żywiec, Śląskie

Aleksandra Knapek
Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie

Nysa, Opolskie

Maria Wiercigroch
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie

Warszawa, Mazowieckie

Iwona Turowska
Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w Warszawie

Warszawa, Mazowieckie

Mariola Moczoń
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu

Sosnowiec, Śląskie

Renata Rudecka
School Picture Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach

Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Bożena Głąbek
Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg, Małopolskie

Anna Burda
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Wojciech Konarski
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie

Kraków, Małopolskie

Wiesława Maczek-Hurlak
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Alicja Bałchan
Szkoła Podstawowa nr 86 imienia profesora Jerzego Sampa w Gdańsku

Gdańsk, Pomorskie

Ewa Dębczak
Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie

Dzierżoniów, Dolnośląskie

Wioletta Uchman-Chrząszcz
Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych

Dworszowice Pakoszowe, Łódzkie

Ewelina Kłobut
Szkoła Podstawowa w Jazowsku

Jazowsko, Małopolskie

Bogusław Łatka
XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Kraków, Małopolskie

Danuta Bigaj
XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu

Radom, Mazowieckie

Tomasz Gogacz
Zespół Placówek Oświatowych w Lipniku

Lipnik, Małopolskie

Arkadiusz Skiba
Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy

Morawica, Świętokrzyskie

Jacek Kuzia
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie

Chełm, Lubelskie

Edyta Chudoba
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku

Gdańsk, Pomorskie

Wiesława Bromber
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu

Sosnowiec, Śląskie

Iwona Chęcińska
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku

Gdańsk, Pomorskie

Irena Adamowska
Zespół Szkół im.Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dobrzejewicach

Dobrzejewice, Kujawsko-pomorskie

Janusz Iwański
Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku

Białystok, Podlaskie

Alicja Katarzyna Geniusz
School Picture Zespół Szkół Łączności im. Obronców Poczty Polskiej

Gdańsk, Pomorskie

Jadwiga Piechowiak

Portugal

Agrupamento Vertical de Escolas da Sé, Lamego

Lamego, Norte

Carlos Almeida
Agrupamento de Escolas A Lã e a Neve, Covilhã

Covilhã, Centro

Ricardo Silva
Agrupamento de Escolas Alexandre Herculano, Santarém

Santarém, Lisboa

Margarida da Franca
Agrupamento de Escolas Cego do Maio, Póvoa de Varzim

Póvoa De Varzim, Norte

Arlindo Ferreira
Agrupamento de Escolas D. Afonso Henriques, Vila das Aves

Vila Das Aves, Norte

Rui Sousa
Agrupamento de Escolas D. Maria II, Sintra

Cacém, Lisboa

António Gouveia
Agrupamento de Escolas Dr. Carlos Pinto Ferreira, Vila do Conde

Junqueira, Vila Do Conde, Norte

José Henriques
Agrupamento de Escolas Emídio Navarro, Almada

Almada, Lisboa

António Neves
Agrupamento de Escolas Escultor António Fernandes Sá, Vila Nova de Gaia

Vila Nova De Gaia, Norte

Carlos Sousa
Agrupamento de Escolas Gardunha e Xisto, Fundão

Fundão, Centro

Cândida Brito
Agrupamento de Escolas Gil Vicente, Lisboa

Lisboa, Lisboa

João Cortes
Agrupamento de Escolas Henrique Sommer, Maceira, Leiria

Maceira-Lra, Centro

Jorge Bajouco
Agrupamento de Escolas Infanta D. Mafalda, Gondomar

Rio Tinto, Norte

Laureano Valente
Agrupamento de Escolas José Relvas, Alpiarça

Alpiarça, Centro

Isabel Coelho
Agrupamento de Escolas Padre Bartolomeu de Gusmão, Lisboa

Lisboa, Lisboa

Prof. Jorge Nascimento
Agrupamento de Escolas Patrício Prazeres

Lisboa, Lisboa

Maria João Lucena
Agrupamento de Escolas Rainha Santa Isabel, Coimbra

Coimbra, Centro

Nuno Dias
Agrupamento de Escolas Soares Basto, Oliveira de Azeméis

Oliveira De Azeméis, Centro

Maria José Cálix
Agrupamento de Escolas Sophia de Mello Breyner, Vila Nova de Gaia

Vila Nova De Gaia, Norte

Luzia Veludo
Agrupamento de Escolas Sá de Miranda, Braga

Braga, Norte

Margarida Antonieta da Rocha e Silva
Agrupamento de Escolas Virgínia Moura, Guimarães

Moreira De Cónegos, Norte

Maria de Jesus Carvalho
School Picture Agrupamento de Escolas da Lousã

Lousã, Centro

Adelina Palhota
School Picture Agrupamento de Escolas da Venda do Pinheiro, Mafra

Venda Do Pinheiro, Lisboa

António Felgueiras
Agrupamento de Escolas de Alcanede

Alcanede, Centro

Helena Vieira
Agrupamento de Escolas de Almeirim

Almeirim, Lisboa

José Carreira
Agrupamento de Escolas de Batalha

Batalha, Centro

Luís Novais
School Picture Agrupamento de Escolas de Borba

Borba, Alentejo

Agnelo Baltazar
Agrupamento de Escolas de Briteiros, Guimarães

Caldas Das Taipas, Norte

Luís Morais
School Picture Agrupamento de Escolas de Cister, Alcobaça

Alcobaça, Centro

Gaspar Vaz
Agrupamento de Escolas de Ermesinde, Valongo

Ermesinde, Norte

Álvaro Pereira
School Picture Agrupamento de Escolas de Guia, Pombal

Pombal, Centro

António Duarte
Agrupamento de Escolas de Idães, Felgueiras

Felgueiras, Norte

Amândio Azevedo
Agrupamento de Escolas de Marco de Canaveses

Marco De Canaveses, Norte

António Ribeiro
Agrupamento de Escolas de Miranda do Corvo

Miranda Do Corvo, Centro

José Manuel de Paiva Simões
Agrupamento de Escolas de Moure e Ribeira do Neiva, Vila Verde

Moure - Vila Verde, Norte

Armando Machado
Agrupamento de Escolas de Ovar

Ovar, Norte

Maria Cecília Oliveira
School Picture Agrupamento de Escolas de Póvoa de Lanhoso

Póvoa De Lanhoso, Norte

José Ramos
Agrupamento de Escolas de Santo André, Barreiro

Barreiro, Lisboa

Arlete Cruz
Agrupamento de Escolas de Silves

Silves, Algarve

João Gomes
Agrupamento de Escolas de Sátão

Sátão, Centro

Helena Castro
Agrupamento de Escolas de Vilela, Paredes

Paredes, Norte

Albino Pereira
Agrupamento de Escolas de Álvaro Velho, Barreiro

Barreiro, Lisboa

Luís Miguel Latas
Agrupamento de Escolas do Barreiro

Barreiro, Lisboa

Felicidade Alves
Agrupamento de Escolas do Bonfim, Portalegre

Portalegre, Alentejo

António Sequeira
Agrupamento de Escolas n.º 1 de Gondomar

Gondomar, Norte

Lília Silva
Agrupamento de Escolas À Beira Douro, Gondomar

Gondomar, Norte

Manuel Monteiro
Agrupamento de escolas de Ovar Sul

Ovar, Norte

Nuno Gomes
EB1/PE da Lombada - Ponta do Sol

Ponta Do Sol, Madeira

Maria Célia Alves Pinheiro Miguel
School Picture EBS Tomás de Borba

Angra Do Heroísmo, Açores

Leandro Viriato Sousa
Escola Secundária Dr Joaquim Gomes Ferreira Alves

Gaia, Norte

Álvaro Almeida Santos
Escola Secundária de Loulé

Loulé, Algarve

Alexandre Costa
Escola Secundária de Palmela

Palmela, Lisboa

Rui Lourenço
School Picture Escola de Hotelaria e Turismo de Coimbra

Coimbra, Centro

Ana Paula Pais

Rumeenia

School Picture "CALISTRAT HOGAS" NATIONAL COLLEGE

Piatra Neamț, Neamt

Florin Irimia
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES"

Beclean, Bistrita Nasaud

Mircea Cristian Nicula
COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA

Târgoviște, Dambovita

Corneliu Stoicescu
Colegiul Dobrogean „Spiru Haret", Tulcea

Tulcea, Tulcea

Florin Anastasiu
Colegiul National "Grigore Ghica"

Dorohoi, Botosani

Otilia Puiu
Colegiul National Gheorghe Lazar Sibiu

Sibiu, Sibiu

Gabriel Octavian Negrea
Colegiul National Pedagogic Constantin Bratescu Constanta

Constanța, Constanta

Anamaria Ciobotaru
Colegiul National „Constantin Cantacuzino”, Targoviste

Targoviste, Dambovita

Silvia Mares
Colegiul National „Coriolan Brediceanu”, Lugoj

Lugoj, Timis

Ioan Aurelian Sima
Colegiul National „Mihai Eminescu”, Suceava

Suceava, Suceava

Renato Tronciu
Colegiul Tehnic "Ana Aslan," Cluj Napoca

Cluj Napoca, Cluj

Lucia Pop
Colegiul Tehnic "Elisa Zamfirescu"

Satu Mare, Satu Mare

Alexandrina Ligia Pop
School Picture Colegiul Tehnic "Laţcu Vodă" Siret

Siret, Suceava

Doina-Iuliana Puiu
Colegiul Tehnic Transilvania, Baia Mare

Baia Mare, Maramures

Ioan Orha
School Picture Colegiul Tehnic „Constantin Brâncuşi”, Petrila

Petrila, Hunedoara

Cecilia -Livia Mitran
Colegiul Tehnic „Danubiana”, Roman

Roman, Neamt

Leonard Văcaru
Colegiul Tehnic „Toma N. Socolescu", Ploiesti

Ploiesti, Prahova

Rodica Avramescu
Colegiul de Arte Baia Mare

Baia Mare, Maramures

Dan Andrei Filip
Gradinita cu Program Prelungit Scornicesti structura a Scolii Gimnaziale "Ghe. Popescu" Margineni Slobozia

Scornicești, Olt

Loredana Mihaela Cringus
Gradinita cu Program Prelungit nr 2 Slatina

Slatina, Olt

Mihaela Dicu
Gradinita cu program prelungit nr. 3 Bistriţa

Bistrița, Bistrita Nasaud

Carmen Maria Veronica Muscari Salvan
Gymnasial School "Academician Marin Voiculescu"

Giurgiu, Giurgiu

Luminița Dan
Liceul Bilingv "Miguel de Cervantes"

București, Bucuresti

Camelia Radulescu
Liceul Sanitar "Antim Ivireanu'' Ramnicu Valcea

Râmnicu Vâlcea, Valcea

Paula Firtatescu
Liceul Tehnologic „Iorgu Vârnav Liteanu”

Liteni, Suceava

Alina Manolache
Liceul Teoretic "Ioan Slavici"

Panciu, Vrancea

Andrei Igor Manovici
School Picture Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea

Oradea, Bihor

DELIA IOVA
Liceul Teoretic Jean Monnet

București, Bucuresti

Codreanu Tudorita
Liceul Teoretic „Constantin Serban”, Alesd

Aleșd, Bihor

Liliana Antonescu
Liceul Teoretic „Ioan Pascu”, Codlea

Codlea, Brasov

Oana Lungu
Palatul Copiilor Bacau

Bacău, Bacau

Nela DUMEA
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" TURDA

Turda, Cluj

STAN LIANA EMANUELA
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU, ROSIORI DE VEDE

Roșiorii De Vede, Teleorman

Elvira Mihaela Unteșu
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133

București, Bucuresti

Mihaela Puiu
SCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGA” BUZAU

Buzău, Buzau

DANIELA VORNICU
Scoala Gimnaziala Bosanci

Bosanci, Suceava

Constantin Grosu
School Picture Scoala Gimnaziala "Andrei Saguna"

Turda, Cluj

Olga Morar
Scoala Gimnaziala "Inv. Radu Ion "

Vadu Părului, Prahova

Adriana Dorina Lazar
Scoala Gimnaziala "Ioan Bob"

Cluj Napoca, Cluj

Irina Alexe
School Picture Scoala Gimnaziala "Octavian Goga" Baia Mare

Baia Mare, Maramures

Boje Antoaneta
Scoala Gimnaziala ,,Profesor General Gheorghe Gheorghiu" Gologanu

Gologanu, Vrancea

Tirtan Valentina
Scoala Gimnaziala Balilesti

Bălileşti, Arges

NARCIS COSTINEL ILINCA
Scoala Gimnaziala Gheorghe Magheru

Caracal, Olt

Pruna Cornelia
Scoala Gimnaziala Ghimbav

Ghimbav, Brasov

Liana Sanda Paise
Scoala Gimnaziala Nr. 10, Rm. Valcea

Râmnicu Vâlcea, Valcea

Adriana Statie
Scoala Gimnaziala Nr. 2, Videle

Videle, Teleorman

Marinela Monica Iorga
Scoala Gimnaziala Nr. 3, Carei

Carei, Satu Mare

Cristian Gut
Scoala Gimnaziala Nr. 3, Cugir

Cugir, Alba

Anca Stela Tirlea
Scoala Gimnaziala Nr. 4, Structura Gradinita cu Program Prelungit Dumbrava Minunata, Rm. Valcea

Râmnicu Vâlcea, Valcea

Mihai Fartat
Scoala Gimnaziala Nr.1, Mizil

Mizil, Prahova

Luminita Nitu
Scoala Gimnaziala Nr.156

București, Bucuresti

Ionel Puscas
Scoala Gimnaziala Nr.17, Botosani

Botoșani, Botosani

Vasile Asiminicesei
Scoala Gimnaziala nr.1 Cernica

Cernica, Ilfov

Ioana Raluca Mihalache
Scoala Gimnaziala „Teleki Domokos”, Gornesti

Gornești, Mures

Levente Mihaly Antal
Scoala Gimnaziala, Zaharia Stancu, Rosiorii de Vede

Roșiorii De Vede, Teleorman

Gina Stavarache
Scoala Gimnazială "Ion Ţuculescu"

Craiova, Dolj

Vătavu Fănel
Scoala Gimnazială Grigore Silasi Beclean

Beclean, Bistrita Nasaud

Vasile Gabriel Rus
Scoala Nr. 12 Tulcea

Tulcea, Tulcea

Elena Cerșemba
Scoala Profesionala "George Cosbuc" Medieșu Aurit

Medieșu Aurit, Satu Mare

Știrbu Ion Eremia Ion Eremia
Varsolci Általános Iskola

Vîrșolț, Salaj

IRINA DENES
Şcoala Gimnazială Nr. 9 „Nicolae Orghidan”, Braşov

Brașov, Brasov

Camelia Leru
Şcoala Superioară Comercială "Nicolae Kretzulescu"

București, Bucuresti

Mirela Dinescu
Școala Gimnaziala „Elena Doamna”

Tecuci, Galati

Ionica Gita

Serbia

ETŠ ''Mihajlo Pupin''

Нови Сад / Novi Sad, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Milan Vukobrat
Osnovna skola "Sveti Sava"

Пирот / Pirot, Регион јужне и источне Србије / Region južne i istočne Srbije / Eastern and southern Serbia region

Marjan Rančić
Osnovna skola Vuk Karadzic Pirot

Пирот / Pirot, Регион јужне и источне Србије / Region južne i istočne Srbije / Eastern and southern Serbia region

Tugomir Cvetkovic
Osnovna skola `Despot Stefan Visoki`

Деспотовац / Despotovac, Регион Шумадије и западне Србије / Region Šumadije i zapadne Srbije / Šumadija and western Serbia region

Tomica Simic
Osnovna Škola Mlada Pokolenja

Ковачица / Kovačica, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Anjička Bireš
Osnovna škola "Sreten Mladenović Mika"

Ниш / Niš, Регион јужне и источне Србије / Region južne i istočne Srbije / Eastern and southern Serbia region

Jasmina Stanković
Osnovna škola ''Vasa Čarapić''

Београд / Beograd, Београдски регион / Beogradski region / Belgrade region

Dragiša Drašković
Osnovna škola Petar Leković

Пожега / Požega, Регион Шумадије и западне Србије / Region Šumadije i zapadne Srbije / Šumadija and western Serbia region

Мишо Марковић
School Picture OŠ "Svetislav Golubović Mitraljeta"

Београд / Beograd, Београдски регион / Beogradski region / Belgrade region

Stevo Janjanin
OŠ "Zmaj Jova Jovanović"

Рума / Ruma, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Zoran Drobac
OŠ ,,Desanka Maksimović''

Ниш / Niš, Регион јужне и источне Србије / Region južne i istočne Srbije / Eastern and southern Serbia region

Miljan Bojanić
OŠ ,,Rada Miljković''

Јагодина / Jagodina, Регион Шумадије и западне Србије / Region Šumadije i zapadne Srbije / Šumadija and western Serbia region

Boban Marović
OŠ"Mića Stojković"

Београд / Beograd, Београдски регион / Beogradski region / Belgrade region

Vladimir Bokić
PU: "Nasa radost", kindergarten " Sanda Marjanovic"

Суботица / Subotica, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Nebojša Markez
Predškolska ustanova "Čukarica"

Београд / Beograd, Београдски регион / Beogradski region / Belgrade region

Biljana Gajić
Sveti Sava

Ниш / Niš, Регион јужне и источне Србије / Region južne i istočne Srbije / Eastern and southern Serbia region

Sanela Tarana
Електротехничка школа "Никола Тесла"

Панчево / Pančevo, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Nikola Ćurčin
Основна школа "Свети Сава"

Крагујевац / Kragujevac, Регион Шумадије и западне Србије / Region Šumadije i zapadne Srbije / Šumadija and western Serbia region

Jelena Stojanovic Bogdanovic
Основна школа "Сремски фронт"

Шид / Šid, Регион Војводине / Region Vojvodine / Vojvodina region

Slađana Ljubojević

Slovakkia

Gymnázium Sobrance

Sobrance, Košický kraj

Marián Mižák
Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok - Secondary grammar school of st. Andrew

Ružomberok, Žilinský kraj

Kamil Nemčík
Gymnázium Ľudovíta Štúra

Zvolen, Banskobystrický kraj

Ivetta Vidová
Gymnázium Štefana Moysesa

Moldava Nad Bodvou, Košický kraj

Zuzana Borovská
Materská škola Bulíkova, Bratislava

Bratislava, Bratislavský kraj

Soňa Hanzalová
Materská škola Poľná 1 Košice

Košice, Košický kraj

Henrieta Belánová
School Picture Obchodná akadémia Levice

Levice, Nitriansky kraj

Beáta Kováčová
Primary school Mednanska, Ilava

Ilava, Trenčiansky kraj

Jarmila Janošíková
Základná škola Dr. Janského č.2

Žiar Nad Hronom, Banskobystrický kraj

Marek Balaz
Základná škola SNP Horná Ždaňa

Horná Ždaňa, Banskobystrický kraj

Martina Olšiakova
School Picture Základná škola nár.um.Ľ. Podjavorinskej s MŠ Bzince pod Javorinou

Bzince Pod Javorinou, Trenčiansky kraj

Martin Samek
Základná škola s materskou školou Terňa

Terňa, Prešovský kraj

Zuzana Poklembová
Základná škola s materskou školou Častá

Častá, Bratislavský kraj

Adriana Cíferská
Základná škola s materskou školou, Pod hájom 967

Dubnica Nad Váhom, Trenčiansky kraj

Soňa Kačíková
Základná škola s materskou školou, Žemberovce

Žemberovce, Nitriansky kraj

Marta Čechová
Základná škola, Pugačevova 1381/7, Humenné

Humenné, Prešovský kraj

Pavlina Kurucová
Základná škola, Saratovská ul. 85, 934 01 Levice

Levice, Nitriansky kraj

Dušan Polák
ZŠ Komenského 6,Spišské Vlachy

Spišské Vlachy, Košický kraj

Helena Šofranková
ZŠ Wolkerova 10, Bardejov

Bardejov, Prešovský kraj

Dagmar Filipova
ZŠ, Dargovských hrdinov 19

Humenné, Prešovský kraj

Adriana Bodová,Mgr.

Sloveenia

Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo

Dobrovo, Goriška

Vesna Filej
Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava

Pragersko, Podravska

Danica Veber
Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško

Krško, Spodnjeposavska

Valentina Gerjevič
Osnovna šola Kajetana Koviča Radenci

Radenci, Pomurska

Simona Grosman
Osnovna šola Litija

Litija, Zasavska

peter strle
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid

Kobarid, Goriška

Melita Jakelj
Osnovna šola Simona Kosa Podbrdo

Podbrdo, Goriška

Polona Kenda
Osnovna šola Solkan

Solkan, Goriška

Marijan Kogoj
OŠ Dolenjske Toplice

Dolenjske Toplice, Dolenjska

Maja Bobnar
School Picture OŠ Preska

Medvode, Osrednjeslovenska

Primož Jurman
Primary school VELIKA DOLINA,

Jesenice Na Dolenjskem, Spodnjeposavska

Mojca Bregar Goričar
Šolski center Postojna

Postojna, Notranjsko-Kraška

Helena Posega Dolenc

Hispaania

Aniturri BHI

Agurain/Salvatierra, País Vasco

Lola Ovejas
Artxandako Trueba Ikastetxea

Bilbao, País Vasco

Mª Mar Carrero
CC Colegio Montpellier

Madrid, Madrid

Juan Luis Hidalgo García
CEIP Abencerrajes

Granada, Andalucía

Juan Medina López
School Picture CEIP Carlos Ruiz

Navalcarnero, Madrid

Armando López Encabo
CEIP Diego Velázquez

Albacete, Castilla La Mancha

Baltasar Iniesta Simón
CEIP El Santo

Alcázar de San Juan, Castilla La Mancha

Luis Zarco Seco
CEIP Gloria Fuertes

Jaén, Andalucía

Mª José Garrido Castro
School Picture CEIP JUAN XXIII

Monteagudo, Murcia

María José Martínez Baños
CEIP MANUEL FERNANDEZ

Málaga, Andalucía

GERMÁN PALOMO
CEIP MEDITERRÁNEO

Sagunto, Valencia

Raimon Peris Blasco
CEIP Manuel Vidal Portela

Pontevedra, Galicia

Arsenio Nuñez Rivas
CEIP Ntra Sra De La Antigua

Mérida, Extremadura

María Florencia Montero González
CEIP Pedro de Estopiñán

Melilla, Melilla

Diego A Rodriguez Vega
CEIP Rabindranath Tagore

Madrid, Madrid

Esther Corrochano Corrochano
CEIP Serrano Clavero

Requena, Valencia

Manuela Gozálvez Ródenas
School Picture CEIP VENTURA RODRIGUEZ

Ciempozuelos, Madrid

Jose María Elvira Gómez
CEIP Virgen de Barbaño

Montijo, Extremadura

María Milagros Gutiérrez Flores
CEIP Virgen de la Nueva

San Martín de Valdeiglesias, Madrid

Estrella Rivera Gutiérrez
CEP Virgen de la Guía

Portugalete, País Vasco

Milagros San Martín
CIPFP Ausias March

València, Valencia

Miguel Vicente Ripollés
CP Atalía

Gijón, Asturias

Mikel de la Torre Fondo
School Picture CPEE LA QUINTA

Madrid, Madrid

Luisa María Mesías Pérez
CPEIP San Babil

Ablitas, Navarra

José Ignacio Calavia Vitas
Colegio Hernández

Villanueva de Castellón, Valencia

Mª Dolores Hernández Ubert
Colegio Hijas de Jesús

Pamplona/Iruña, Navarra

Javier Martínez Baigorri
Colegio Internacional Eurovillas

Nuevo Baztán, Madrid

Carlos Pascual de las Heras
Colegio Internacional SEK-Atlántico

Poio, Galicia

Jacobo Olmedo
Colegio José Arnauda

Alcoy/Alcoi, Valencia

Mª Jose Iborra
Colegio Nuestra Señora del Carmen

Badajoz, Extremadura

Gregorio Bartolomé Delgado
Colegio Pío XII

València, Valencia

Alfredo Molins Palanca
Colegio Sagrada Familia (PJO)

València, Valencia

José Ramón Salim Martínez
School Picture Colegio San Gregorio - La Compasión

Aguilar de Campoo, Castilla y León

Miguel de la Hera Roldán
Collegi Internacional SEK Catalunya

La Garriga, Cataluña

Roberto Prata
Col·legi Sant Josep

Navàs, Cataluña

Montse Mollet Muntaner
El Castellot

Castellví de la Marca, Cataluña

Magda Vivó
Escola Pia Vilanova i la Geltrú

Vilanova i la Geltrú, Cataluña

Pilar Contreras
Escola Salvador Sanromà

Llinars del Vallès, Cataluña

Gabriela Huguet
FEDACPRATS

Prats de Lluçanès, Cataluña

Angelina Canal Sardans
Fedac-Manresa

Manresa, Cataluña

Alba Pérez Ruiz
Fundación Educativa ACI Colegio Sagrada Familia

Alcoy/Alcoi, Valencia

Elvira Anduix Fuster
IE Lloret de mar

Lloret de Mar, Cataluña

Mari Carmen Gonzalez Infante
IES Albert Einstein

Sevilla, Andalucía

Pedro Arias Silgo
School Picture IES Américo Castro

Huétor Tájar, Andalucía

Roberto Castilla Pérez
School Picture IES Antonio Trueba

Barakaldo, País Vasco

Pablo Bahillo de la Puebla
IES Arquitecto Ventura Rodriguez

Boadilla del Monte, Madrid

ISABEL TOMÁS CALDERÓN
IES BENALMÁDENA

Benalmádena, Andalucía

ANTONIO J. JIMÉNEZ PRIETO
IES BRIANDA DE MENDOZA

Guadalajara, Castilla La Mancha

Inmaculada Carlero Cortijo
School Picture IES Bajo Cinca

Fraga, Aragón

Rosa Belén Arqué Vilar
IES CARLES SALVADOR

Aldaia, Valencia

JOSE VICENTE GARRIGUES MATEU
IES Carlos III

Aguadulce, Andalucía

José Ocaña
IES David Buján

Cambre, Galicia

María Mosquera Castro
School Picture IES Escultor Juan de Villanueva

Pola de Siero, Asturias

Sergio Álvarez Alcaide
IES FELIPE SEGUNDO

Mazarrón, Murcia

Andrés Piña Blaya
IES FRANCESC RIBALTA

Castellón de la Plana/Castelló de la Plana, Valencia

PALOMA SEGURA
School Picture IES Fernando de Rojas

Salamanca, Castilla y León

Luis Javier Aparicio Amador
IES Francisco Daviña Rey

Monforte de Lemos, Galicia

ISAAC GONZALEZ GONZALEZ
School Picture IES Francisco Salzillo

Alcantarilla, Murcia

Purificación Martínez Carrillo
IES GREGORIO PRIETO

Valdepeñas, Castilla La Mancha

Isabel Diaz Picón
IES ISABEL DE VILLENA

València, Valencia

Catalina Machado Caparrós
IES JUAN DE MAIRENA

San Sebastián de los Reyes, Madrid

Ángeles González Martín
IES Joaquin Bau

Tortosa, Cataluña

Joan Serra
IES Jose Manuel Blecua

Zaragoza, Aragón

Javier Sancho Bueno
IES LUIS CHAMIZO

Don Benito, Extremadura

Dorotea Dávila Carmona
IES Leopoldo Queipo

Melilla, Melilla

José Andrés Ruiz
IES Melchor de Macanaz

Hellín, Castilla La Mancha

Laura Calleja Argudo
IES PLAZA DE LA CRUZ

Pamplona/Iruña, Navarra

Mª Jesús Gastesi Ulzurrun
IES Prado de Santo Domingo

Alcorcón, Madrid

Ramón Villahoz Castrillejo
IES RAMÓN ARCAS MECA

Lorca, Murcia

Juan Antonio López Martín
IES Rey Carlos III

Águilas, Murcia

Antonio Moreno Rael
IES Salvador Gadea

Aldaia, Valencia

Remedios Barona Cabanes
School Picture IES San Clemente

Santiago de Compostela, Galicia

Carmen Viñas Álvarez
School Picture IES San José

Villanueva de la Serena, Extremadura

Raúl Aguado García
IES SÁCILIS

Pedro Abad, Andalucía

José Carlos López Casado
IES Urbi

Basauri, País Vasco

Koldo Lekunberri Arostegi
IES VEGA DE ATARFE

Atarfe, Andalucía

Antonio Rafael López Gómez
IES Vegas Bajas

Montijo, Extremadura

José Luis Pérez Romero
IES Vela Zanetti

Aranda de Duero, Castilla y León

Jesús Herrero
IES Velázquez

Sevilla, Andalucía

José Francisco Baez Vázquez
IES de Celrà

Celrà, Cataluña

Josep Vila
IES de POIO

Poio, Galicia

MARIA JESUS TORRES RIVAS
IES Ítaca

Tomares, Andalucía

Carmen Lázaro Plaza
IESO Sierra la Mesta

Santa Amalia, Extremadura

María Dolores Alberdi Causse
School Picture INS Antoni Pous

Manlleu, Cataluña

Lluís Monteis
INS El Castell

Esparreguera, Cataluña

Carme Rabadán Ruiz
INS Joan Brossa

Barcelona, Cataluña

Ferran Cardenyes Parés
INS Joan Solà

Torrefarrera, Cataluña

Anna Sanchis Jou
INS La Sénia

La Sénia, Cataluña

Miquel Subirats Villalbí
INS Ronda

Lleida, Cataluña

Natàlia Iranzo
INS TORRE VICENS

Lleida, Cataluña

Andreu Sobrevia
Joan Torredemer Canela

Matadepera, Cataluña

Sun Gambús Forellat
La Benaula Primary School

Caldes de Malavella, Cataluña

Anna Sanchez
Lucas Rey-Matias Landaburu

Amurrio, País Vasco

Jose Ramon Jimenez Gil
ORATORIO FESTIVO

Orihuela, Valencia

Lázara Sánchez Ros

Rootsi

Af Chapman Gymnasieskola

Karlskrona, Blekinge län

Leif Petersson
Birkaskolan

Ekerö, Stockholms län

Ulrika Söderqvist
Norrhammarskolan

Skellefteå, Västerbottens län

Göran Lundmark
Uddevalla Gymnasieskola Agneberg

Uddevalla, Västra Götalands län

Cecilia Kjerstadius
Österaker gymnasium

Österåker, Stockholms län

Christina Awerstedt

Tuneesia

Collège Pilote de Sfax

Sfax, Sfax 1

Rakia Choura
Ecole Primaire Cité Bougatfa 2

Bizerte, Bizerte

Raoudha Karoui
School Picture Ecole Primaire Raouabi

Bizerte, Bizerte

Aissa Saidani
Ecole primaire Sadok Ghodhbane

Dar Chaâbane Elfehrie, Nabeul

Mohamed Mansour
Ecole préparatoire de MAZTOURIA

Tataouine, Tataouine

Gherieni Salah
Lycée Avenue Fattouma Bourguiba Monastir

Monastir, Monastir

Lamia Chiha
Lycée de Grombalia

Grombalia, Nabeul

Kamel Mawed
lycée secondaire HABIB BOURGUIBA

Hamam Ghezaz, Nabeul

Ben Slimane Hafedh

Türgi

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi

Karşıyaka, İZMİR

Osman Sahin
15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Çukurova, ADANA

Hüseyin Avni Güllü
19 MAYIS ORTAOKULU

Mersin, İÇEL

RASİM KÜÇÜK
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

Yatağan, MUĞLA

Aylin TUZCU KILINÇ
26 HAZİRAN İLK VE ORTAOKULU

Merkez, TOKAT

Bekir Hüseyin ÇEVİK
75.YIL ORTAOKULU

Merkez, NEVŞEHİR

TAHSİN GEDİK
AHMET RÜŞTÜ LİSESİ

Mudanya, BURSA

Metin Dede
ALİAĞA GAZİ ORTAOKULU

İzmir, İZMİR

Sadettin ÇINAR
ANTALYA -DÖŞEMEALTI TOKİ İLK/ORTAOKULU

Döşemealtı/Antalya, ANTALYA

Muhammedi Abdulkerim GÜNAYDIN
ATA İLKOKULU

Sarıçam, ADANA

HAYRULLAH DAŞKAN
Adana Erkek Anadolu Lisesi

Seyhan, ADANA

Coskun Celebi
Adnan Hadiye Sürmegöz Ortaokulu

Selçuklu/Konya, KONYA

ERDİNÇ SARICA
Ahmet Necati Hancıoğlu İlkokulu

Silifke, İÇEL

Cemalettin TURAN
Akşemseddin Science and Art Center

Merkez, NİĞDE

Osman Aydoğar
Ali Kuşçu Ortaokulu

Toroslar, İÇEL

Ali Uğur Bal
Antalya Sinav Koleji

Antalya, ANTALYA

Gökhan YILMAZ
Arkarası İlkokulu

Silifke, İÇEL

Mustafa Gök
Armutalanı Evren Paşa Ortaokulu

Marmaris, MUĞLA

Feyizan PEHLİVANLAR
Atakum Anadolu Lisesi

Atakum, SAMSUN

Veysel Yılmaz
Atatürk Ortaokulu

Kırkağaç, MANİSA

Durmuş Ateş
Atatürk ilkokulu

Meram, KONYA

TURGAY TATLI
Atatürk Çağdaş Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul, İSTANBUL

Fahri ALTINBAŞ
Atatürk Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

Efeler, AYDIN

Ali Şahin
Aydın 100. Yıl Atatürk Ortaokulu

Köşk, AYDIN

Hami ÖZER
Aykut Yiğit Orta Okulu

Adapazarı, SAKARYA

muhterem ALTIN
AŞIKPAŞA ORTAOKULU

Kırşehir, KIRŞEHİR

Saffet Burhan AKDOĞAN
BAYRAKLI 100. YIL İLKOKULU

Bayraklı, İZMİR

MEHMET ALI ÇAY
BORUSAN ASIM KOCABIYIK MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ

İstanbul, İSTANBUL

Hasan Kayaküçük
BOYUNDERE İLKOKULU

Tut, ADIYAMAN

ömer ergin
BURHAN ERDAYI İLKOKULU

Balıkesir, BALIKESİR

serap semerci
Bartın Vali Tevfik Başakar İlkokulu

Bartın, BARTIN

özay karademir
Bedii Sabuncu Ortaokulu

Antakya, HATAY

Vahap Zeytineli
Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu

Marmaris, MUĞLA

Işım ÇETİNKAYA BIYIK
Beyhan -Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi

Tepebaşı, ESKİŞEHİR

Yalçın Ertek
Beşir Balcıoğlu Anadolu lisesi

Beylikdüzü, İSTANBUL

Metin Işık
Bingül Erdem Anadolu Lisesi

Beşiktaş, İSTANBUL

SİNAN ÇAKIR
Birinci İnönü İlkokulu

Seyhan, ADANA

Anzılha ALTUN
Bolvadin Anadolu Lisesi

Bolvadin, AFYON

Fatih Sönmez
Bornova Anadolu Lisesi

Bornova, İZMİR

mahir dursun
BİREYLÜL İLKOKULU

Uşak, UŞAK

BİREYLUL İLKOKULU
CEV ÖZEL HAMDULLAH EMİN PAŞA OKULLARI

Alanya, ANTALYA

Permil Öncül
Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulu

Ergani, DİYARBAKIR

kenan durak
Cihangir Ortaokulu

İstanbul, İSTANBUL

Sebahattin Altun
Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Çorum, ÇORUM

Şule TOKSOY
Cumhuriyet Anaokulu

Yenişehir, İÇEL

Nursel Ata
Cumhuriyet İlkokulu

Burdur, BURDUR

Nida Türkelay
School Picture DEVREK HAMİDİYE ANADOLU LİSESİ

Devrek, ZONGULDAK

MUSA EREN
Denizciler Mustafa Kemal İlkokulu

İskenderun, HATAY

Eyyup KORKMAZ
Dr. Binnaz Ege Rıdvan Ege Anadolu Lisesi

Çankaya, ANKARA

Dursun YEŞİLOVA
Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi, Konyaaltı Türkiye

Antalya, ANTALYA

Okan Adıyaman
E.B. ATATÜRK ORTA OKULU

Gaziemir, İZMİR

DÜRDANE GÜNER
EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEMOKRASİ İLKOKULU

Uzunköprü, EDİRNE

yılmaz açıkbaş
ERTUĞRULGAZİ ORTAOKULU

Bilecik, BİLECİK

Ahmet Kan
School Picture ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ

Eskişehir, ESKİŞEHİR

Rıfat GÜNDAY
Edirne Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Uzunköprü, EDİRNE

Mesut Kaya
School Picture Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi

Edremit, BALIKESİR

Hikmet HAŞLAK
Emine Türkan İkiz İlkokulu

Yüreğir, ADANA

murat sert
Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi

Karşıyaka, İZMİR

Salim Bozkurt
Ergani Halide Edip Adıvar Anaokulu

Ergani, DİYARBAKIR

İbrahim GENÇTÜRK
Erikli Aktoprak Ortaokulu

Kahta, ADIYAMAN

Mahmut TURAN
School Picture Eskişehir Fatih Fen Lisesi

Eskişehir, ESKİŞEHİR

Ufuk Arayıcı
FARUK NAFİZ CAMLIBEL ANADOLU LİSESİ

Etimesgut, ANKARA

Yakup Ünsal
FERİDE BEKÇİOĞLU ORTAOKULU

Pursaklar, ANKARA

MEHMET KILINÇ
Fevzi Çakmak Ortaokulu

Zile, TOKAT

Ali Özgan
GAZİEMİR ANAOKULU

Gaziemir, İZMİR

Emine Kibarkaya
GEVHER NESİBE ANAOKULU

Melikgazi, KAYSERİ

Elife Yalçın
Gazi Anadolu Lisesi

İlkadım, SAMSUN

Şükrü Yüksel
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Uşak, UŞAK

SÜLEYMAN GEÇİCİ
Gaziemir Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu

Gaziemir, İZMİR

A.Gani DEMİRTOSUN
Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Balıkesir, BALIKESİR

Ali Darun
Giresun Kanuni Ortaokulu

Giresun, GİRESUN

OLGUN ALBAYRAK
Gülkent Anadolu Lisesi

Isparta, ISPARTA

Niyazi Karadem
Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Marmaris, MUĞLA

BAHATTİN YAŞIN
Hasibe ve Mazhar Gürbüz İlkokulu

Uşak, UŞAK

İsmail Gündüz
Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ereğli, ZONGULDAK

HÜSEYİN ARSLAN
School Picture Hediye Güral Anaokulu

Merkez, KÜTAHYA

Sevil ALTUNDAL
Heydar Aliyev mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ceyhan, ADANA

SALİH BİLEN
Hürriyet Ortaokulu

Düzce, DÜZCE

Gökmen Zeki
ILIDAĞ ORTAOKULU

Köşk, AYDIN

MURAT DEMİR
IMKB Anadolu Lisesi

Gaziantep, GAZİANTEP

Adnan Budak
KARAPINAR İLKOKULU

Bucak, BURDUR

Durmuş Kaya
KAYMAKAM ÖZGÜR AZER KURAK ORTAOKULU

İzmir, İZMİR

HİKMET ÖZAY
KEMAL URAL ANADOLU LİSESİ

Salihli, MANİSA

Yahya Karakeçili
KOZAYAĞI ORTAOKULU

Akyurt, ANKARA

Derya Gövercin
KUTLUKENT 80.YIL İLKOKULU

Samsun /Tekkeköy, SAMSUN

Mustafa Özdil
KUZYAKA ORTAOKULU

Kastamonu, KASTAMONU

Selman Gökkaya
Kadir Rezzan Has Ortaokulu

Erciş, VAN

Remzi YILMAZ
Karatay Belediyesi Erenler Anaokulu

Karatay, KONYA

ayfer soybalı
Kayabey ortaokulu

Karesi, BALIKESİR

ıbrahim akçay
Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu

Süleymanpaşa, TEKİRDAĞ

Mesut Coşkun
Keskesler Anaokulu

Selçuklu, KONYA

Şükran Kandır
Kumral Abdal Anadolu Lisesi

Bozüyük, BİLECİK

Ali BILGIN
MENTEŞE/MUĞLA 75.YIL ANAOKULU

Menteşe, MUĞLA

Seda Tagay
MUĞLA ANADOLU LİSESİ

Menteşe, MUĞLA

Yılmaz İNAN
Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi

Gümüşhane, GÜMÜŞHANE

Köksal Duman
Mehmet Emin Yurdakul İlkokulu

Ankara, ANKARA

Şaban YILMAZ
Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şahinbey, GAZİANTEP

Mehmet Aksu
Mehmet Özöncel Anadolu Lisesi

Çukurova, ADANA

Özhan Kadir Kaya
Mehmetcik İlkokulu

Merkez, UŞAK

Lokman Öztürk
Menemen TOKİ Ahıska Kent Ortaokulu

Menemen, İZMİR

MESUT GÜNAY
Merkez Turgutreis Secondary School

Bodrum/Muğla, MUĞLA

Filiz FİDAN
Mersin Hürriyet İlkokulu

Mersin, İÇEL

Sait Yılmaz
Mersin Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lİsesi

Tarsus, İÇEL

Kenan Ayvar
Misak-ı Milli Ortaokulu, İzmir

Konak, İZMİR

ERGÜN BAYLAN
Murat Atılgan Ortaokulu

Odunpazarı, ESKİŞEHİR

Celal İRTEKİN
Mustafa Asım CULA Ortaokulu

Antalya, ANTALYA

Abdullah KARAKAŞ
Mustafa Vasıf Karslıgil Primary School

İstanbul, İSTANBUL

İbrahim Kibar
NEVŞEHİR ANADOLU LİSESİ

Nevşehir, NEVŞEHİR

Yavuz Selim Yıldırım
Namık Karamancı Fen Lisesi

Manavgat, ANTALYA

Hasan Kökçü
Narlıkuyu İlkokulu

Mersin, İÇEL

Abdulkadir ÖZBEYTEMUR
Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi

Defne, HATAY

ÖMER ÖZTÜRK
Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz İlkokulu

Ereğli, ZONGULDAK

RUHİ KOÇ
Orhangazi ilkokulu

Maltepe, İSTANBUL

Halil İbrahim Bülbül
Prof.Dr. Salih Öven Çolakoğlu İlkokulu / Primary School

Adana, ADANA

Burhan SEL
Pursaklar Satı Öztürk Primary School

Pursaklar, ANKARA

OSMAN KAYA
RAHMİ MİHRİBAN BEDESTENCİ İLKOKULU

Çekmeköy, İSTANBUL

NİHAT ÇETİNTÜRK
RAMAZANOĞLU Ortaokulu

Seyhan, ADANA

İbrahim DAŞKIN
RAZİYE SULTAN YUSUF KAYABAŞI SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

Bolvadin, AFYON

MEVLÜT ÖZDEN
Ramazan Atıl Anadolu Lisesi

Çukurova, ADANA

Hikmet OKUR
Recep Ersayın İlkokulu

Buca, İZMİR

Murat Taşoğlu
SAİMBEY ORTAOKULU

Osmaniye, OSMANİYE

Erdal Şekeroğlu
SELÇUKLU MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Selçuklu, KONYA

NURULLAH AKTÜRK
SULTANGAZİ MEVLANA ORTAOKULU

Sultangazi, İSTANBUL

FAHRİYE ELKİN
Sabiha Gokcen Ilkogretim Okulu

Gaziemir, İZMİR

Nedim Sıtkı Şatır
Selçuklu Yüksel Bahadır Alaylı Bilim Sanat Merkezi

Selçuklu, KONYA

Ahmet Topcu
Serinyol Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Antakya, HATAY

Bayram Cambaz
School Picture Silifke Cumhuriyet İlkokulu

Silifke, İÇEL

Nuran ADA
School Picture Silifke TOKI Ortaokulu

Silifke, İÇEL

Mesut SARIKAYA
Sultanbeyli Zübeyde Hanım İlkokulu

Sultanbeyli, İSTANBUL

hatice cücü
TARSUS SESİM SARPKAYA FEN LİSESİ

İçel, İÇEL

Çetin MUNZUR
TED Kayseri Koleji İlköğretim Okulu

Kayseri, KAYSERİ

Raci Ülke
TEPEKÖY İLKOKULU

Mezitli, İÇEL

MEHMET AKİF GÜVENÇ
TOKİ ortaokulu

Döşemealtı, ANTALYA

M.Abdulkerim GÜNAYDIN
Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi

Süleymanpaşa, TEKİRDAĞ

Sinan Uğur
Trabzon Vakfıkebir Fevziye İlk/Ortaokulu

Vakfıkebir, TRABZON

Rahmi DURMUŞ
VALİDEBAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Üsküdar, İSTANBUL

abbas bardak
VARSAK SAKARYA ORTAOKULU

Kepez, ANTALYA

Dursun DURMUŞ
VEHBİ NECİP SAVAŞAN İLKOKULU

Yüreğir, ADANA

Ahmet YURTÇU
School Picture Vakıfbank Atatürk Secondary School

Anamur, İÇEL

Hasan Demirel
YENİBOSNA DOĞU SANAYİ İLKOKULU

Bahçelievler, İSTANBUL

MURAT EROL
YUNUS EMRE NURSERY SCHOOL

Çekmeköy, İSTANBUL

Selime Gündoğan
Yasemin Karakaya Bilim ve Sanat Merkezi

Çankaya, ANKARA

ADEM TÜREDİ
Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi

Mersin, İÇEL

Ünal YILMAZ
Yenişehir İlkokulu

Mersin, İÇEL

Ali Berk
School Picture Zağnospaşa Ortaokulu

Balıkesir, BALIKESİR

Salih Yaşar ÖZSOY
Zile Atatürk İlkokulu

Zile, TOKAT

idris salatan
Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi

Merkez, ZONGULDAK

İsmail Aşkar
anadolu efes ilkokulu

Yüreğir, ADANA

Erol KARARMAZ
cumhuriyet ilkokulu

Dalaman, MUĞLA

Bayram AVCI
görele secondary school

Görele, GİRESUN

mustafa necati genç
taraşçı ortaokulu

Seydişehir, KONYA

hayrettin topuz
ÇAYIRLI İLKOKULU

Ereğli, ZONGULDAK

Ersin YALÇINKAYA
Çakmak Ortaokulu

Ayvalık, BALIKESİR

NİYAZİ ALKAN
Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi

İstanbul, İSTANBUL

ismail tokat
Çakıllı Şehit Kasım POYRAZ Ortaokulu

Derinkuyu, NEVŞEHİR

Hasan .hüseyin Gülmez
Çomranlı İlkokulu

Çaycuma, ZONGULDAK

Hakan KADI
Çukurova Sungurbey Anadolu Lisesi

Çukurova, ADANA

Yakup ASICI
ÖZEL ÖNCÜ KOLEJ

Keçiören, ANKARA

GÜLŞAH KANTAŞ
Özel Antalya Akant Okulları

Muratpaşa, ANTALYA

münire yıldız
Özel Bornova Ortaokulu

Bornova, İZMİR

fatma sebnem sen aksoy
Özel Toros Anaokulu

Yenişehir, İÇEL

Suzan YILMAZ
Özel Toros Koleji

Mersin, İÇEL

Gülsüm Karabıyık
özel kanyon ilköğretim okulu

Uşak, UŞAK

Tuğba Süren Adatepe
İBB BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU

Maltepe, İSTANBUL

Rasim Dikici
İMKB Atatürk Anatolien Gymnasium

Ereğli, ZONGULDAK

KENAN ÇETE
İMKB TEKNİK ve ANADOLU MESLEK LİSESİ

Salihli, MANİSA

Serdar Yıldız
İbn-i Sina Ortaokulu

Çukurova, ADANA

Erol Kararmaz
İlhan Atış Anadolu Lisesi

Seyhan, ADANA

Musa Akça
İlkadım Mustafa Kemal İlkokulu

Samsun, SAMSUN

Salih Şener
İnönü İlkokulu

Avcılar, İSTANBUL

Ayhan KORKMAZ
İsmail Kulak Anadolu Lisesi

Çukurova, ADANA

Eyup ERDOĞAN
İzmir Fen Lisesi

Bornova, İZMİR

Mehmet Yiğit
School Picture ŞULE MUZAFFER BÜYÜK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Antalya, ANTALYA

MUSTAFA YÜKSEL
Şehit Ahmet Akyol ilkokulu

Adapazarı, SAKARYA

Tekin Ateş
Şehit Edip Aybey Ahat İlkokulu

Banaz, UŞAK

Gülbey YILMAZ
Şehit Jan. Komando Er Hacı Aydıncı Primary School

Melikgazi, KAYSERİ

Rıdvan ÇOŞKUN
Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu

İzmit, KOCAELİ

Necmettin TÜRKMEN
Şehit Yunus Baykal Ortaokulu

Odunpazarı, ESKİŞEHİR

Mevlüt ÖZTEKİN
School Picture Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Orta Okulu

Çekmeköy, İSTANBUL

Dicle Banu ÖCALAN
Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu

Muğla, MUĞLA

seval gegez

Ukraina

A.M. Troyan school № 9 of Kamianets-Podilskyi

Kamianets-Podilskyi, Khmelnytsk oblast

Natalia Osadchuk
Bilopillia specialized school № 1

Bilopillia, Sumy oblast

Halyna Oksenenko
Cherkasy Gymnasia № 31

Cherkasy, Cherkasy oblast

Vasyl Pyvovarov
School Picture Chernivtsi school № 22

Chernivtsi, Chernivtsi oblast

Lyubov Yavorska
Dnipro specialized school № 126

Dnipro, Dnipropetrovsk oblast

Natalia Peshechonova
Irpin school № 12

Irpin, Kyiv oblast

Valentyna Antonenko
Kharkiv secondary school № 91

Kharkiv, Kharkiv oblast

Nataliya Toporkova
Khust school № 3

Khust, Zakarpattia oblast

Vitaliy Rishko
Korostyshiv humanitarian gymnasium № 5

Korostyshiv, Zhytomyr oblast

Yurii Vdovenko
Marhanets educational complex № 10

Marhanets, Dnipropetrovsk oblast

Olena Zhadko
Oleksandria school № 9

Oleksandria, Kirovohrad oblast

Tetiana Malysheva
Ploske school

Ploske, Poltava oblast

Iryna Kosenko
Radik Rudnev school № 1 of Putyvl

Putyvl, Sumy oblast

Tеtiana Korneva
Reshetylivka primary school

Reshetylivka, Poltava oblast

Lubov Moskalenko
Romaniv gymnasium

Romaniv, Zhytomyr oblast

Olexandr Voytyuk
Rudenkivka school

Rudenkivka, Poltava oblast

Andriy Dihtiar
Sviatoshyn gymnasium

Kyiv, Kyiv

Natalia Opimakh
Ternopil classical gymnasium

Ternopil, Ternopil oblast

Victor Tryhuba
Zalischyky state gimnasium

Zalischyky, Ternopil oblast

Oleksandra Voychyshyn
Zaporizhzhia lyceum "Zahisnik"

Zaporizhzhia, Zaporizhzhia oblast

Mykola Strelnykov

FYROM (Makedoonia)

School Picture OOU "Tode Hadzi-Tefov"-Kavadarci

Kavadarci, Вардар

Nikolce Neskovski
OOU Kiril i Metodij, Stajkovci

Skopje, Скопје

Ana Petrovska
OОУ „Лазо Ангеловски“

Скопје, Скопје

Pero Arsenovski
Petar Pop Arsov

Скопје, Скопје

Lela Nikolovska
Primary school Goce Delchev

Prilep, Пелагонија

Trajce Karalioski
ООУ "Димитар Миладинов" Скопје

Skopje, Скопје

Maja Angelova

Suurbritannia

Alderman's Green Community Primary School

Coventry, West Midlands

Deborah Fulford
All Saints Church of England Primary School

Coalville, East Midlands

Cara Page
Appleby Primary School

Appleby-In-Westmorland, North West

Rachel Pearson
Barton Hill Academy

Torquay, South West

Jane Young
School Picture Bredon Hill Academy

Evesham, West Midlands

Steve Charlton
Craigholme School

Glasgow, South Western Scotland

June Gilliland
Eastburn Junior and Infant School

Eastburn, Yorkshire and The Humber

Jo Waterhouse
Edenderry Primary School

Banbridge, Northern Ireland

Stephen WILSON
Gipsey Bridge Primary School

Boston, East Midlands

Tracy Cockram
Hampden School

Glasgow, South Western Scotland

Seana Moore
Holy Trinity Pewley Down School

Guildford, South East

Claire Brunet
Holyrood Secondary School

Glasgow, South Western Scotland

G Lyons
James Allen's Girls' School

London, London

Sally-Anne Huang
Jervoise School

Birmingahm, West Midlands

Kevin McCabe
King's Ely

Ely, East of England

Sue Freestone
Lamlash Nursery School

Glasgow, South Western Scotland

Margot Sagan
Loreto Grammar School

Altrincham, North West

Jane Beever
Mayflower Primary School

Leicester, East Midlands

Mr Whitney
School Picture Pendle Community High School and College

Nelson, North West

Chris Lingard
Pillgwenlly C.P. School

Newport, East Wales

Kathryn Bevan
Shaw Wood Academy

Doncaster, Yorkshire and The Humber

Jo Campbell
St Paul's High School

Bessbrook, Northern Ireland

Jarlath Burns
St Roch's Secondary School

Glasgow, South Western Scotland

Stephen Stone
Steeton Primary School

Steeton, Yorkshire and The Humber

Mr J Cooper
Stockport School

Stockport, North West

Ian Irwin
The Academy at Shotton Hall

Peterlee, North East

Lesley Powell
The Observatory School

Bidston, North West

Greg Chiswell
Victoria Infant and Nursery School

Workington, North West

Vicki Hepburn-Fish
Ysgol Hendre

Bryncoch, West Wales and The Valleys

Jonathan Roberts