Homepage>>Progress>>Awards>>Europese Prijzen>> Europese Prijzen: Winnaars 2013
Europese Prijzen: Winnaars 2013

Alt Image

We zijn blij u de winnaars van de eTwinning Prijzen 2013 competitie te mogen aankondigen.

Er werden meer dan 120 projecten ingediend, en dit zijn de winnaars van de drie leeftijdscategorieën en de zes speciale categorieën. Deze projecten realiseerden uitstekende resultaten en we kijken er al naar uit om hen persoonlijk te kunnen feliciteren tijdens de bijzondere prijsuitreiking op de eTwinning Conferentie op 14 maart 2013 in Lissabon.

 

De competitie omvatte drie leeftijdscategorieën:

Leerlingen van 4-11 jaar

Winnaar

Friends Fur-ever

  • Cornelia Melcu, Şcoala Gimnazială Nr.9,, Nicolae Orghidan " Braşov, Brasov, Roemenië
  • Jolanta Okuniewska, Szkola Podstawowa nr 13, Olsztyn, Olsztyn, Polen
  • Maria Dragos, "George Coşbuc" Middenbouw, Baia Mare, Roemenië
  • Maria Alice Moreira Maia Neto, Centro Escolar de Portela, Penafiel, Portugal

Runner-up

eTwinning tourists in 5 star hotels

  • Jana Jamrišková, Základná škola Sitnianska, Banská Bystrica, Slowakije
  • Annette Westerop, C.E.I.P. La Rosa- Camino Viejo, El Paso, Spanje
  • Daniela Kašpárková, Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17, Blansko, Tsjechische Republiek

 

Leerlingen van 12-15 jaar

Winnaar

The Rainbow Village project

  •  Isabelle Bonnassies, Collège Jean Lacaze, Grisolles, Frankrijk
  • Paraskevi Belogia, Lagere School van Grizano (Δημοτικό Σχολείο Γριζάνου), Τρίκαλα, Griekenland
  • Artemiza Lovin, Sc. Gimn. Nr.29 Galati, Galati, Roemenië
  • Helena Butterfield, St Michael's Roman Catholic Voluntary Aided Comprehensive School, Billingham, Verenigd Koninkrijk
  • İnnap Kaya, 50. Yıl Ortaokulu, Samsun, Turkije
  • Ivana Natali, Istituto Comprensivo Statale di Sermide, Sermide (MN), Italië
  • Katarína Hybenová, Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, Slowakije
  • Stanisława Czerezdrecka, Zespół Szkół w Dąbrowie, Dąbrowa Opolska, Polen

Runner-up

AL C2 H6 OL

  • Paulien du Fosse, CSG Willem van Oranje, Oud-Beijerland, Nederland
  • Mariangela Bielli, Istituto Comprensivo, Bareggio, Italië
  • Nathalie Scerri, St.Theresa Girls' School, Mriehel, Malta
  • Odile Belrose, Collège Antoine Delafont, Montmoreau Saint Cybard, Frankrijk

 

Leerlingen van 16-19 jaar

Winnaar

Pek, the Traveller Flea 3 - Evolution

  • Muriele Dejaune, Lycée des métiers Louis Blériot, TRAPPES, Frankrijk
  • Marcos Vence Ruibal, IES San Clemente - Compostela, Santiago de Compostela, Spanje
  • Alessandra Pallavicini, ISIS Galilei, Gorizia, Italië
  • Bruna Giacosa, Liceo Classico "S. G. Calasanzio", Carcare (SV), Italië
  • Ciro Sánchez Suárez, IES Miguel Ángel González Estévez, Vilagarcía de Arousa, Spanje
  • Hulya Erturk, KERİMBEY İ.O, SAMSUN, Turkije
  • Javier Arza Fernández, IES "Rey Don García", Nájera, Spanje
  • Keri Georgieva, NGXNI "Konstantin Preslavski", Varna, Bulgarije
  • Lina Maria Pereira, Escola Secundária de Gama Barros, Cacém, Portugal
  • Ludmila Kosíková, Střední škola průmyslová a umělecká , Hodonín, Tsjechische Republiek
  • Meltem Bílgiç, Gökçe Karaoğlan İlköğretim Okulu, Samsun, Turkije
  • Montserrat Ansótegui, IES "Rey Don García", Nájera, Spanje
  • Yordanka Simeonova, SOU "Georgi Izmirliev", Gorna Oryahovitsa, Bulgarije

Runner-up

BELL Business Economics Language Learning

  • Michael Huber-Kirchberger, Bundeshandelsschule und Bundeshandelsakademie Linz, Linz, Oostenrijk
  • Alena Jandlova, OA a VOSE Tabor, Commercial High School, Tábor, Tsjechische Republiek
  • Astrid Kopetsch, Gymnasium Ohmoor, Hamburg, Duitsland
  • Carmen Hidalgo, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spanje
  • Claudine Dostert, Ecole Privée Fieldgen, Luxemburg, Luxemburg
  • Halldóra Dagný Sveinbjörnsdóttir, Grunnskóli Bolungarvíkur, Bolungarvík, IJsland
  • Helena Prusova, OA a VOSE Tabor, Commercial High School, Tábor, Tsjechische Republiek
  • Jordi Terol, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spanje
  • Jorge Mora Salinas, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spanje
  • Manon Petry, Ecole Privée Fieldgen, Luxemburg, Luxemburg
  • Soffía Vagnsdóttir, Grunnskóli Bolungarvíkur, Bolungarvík, IJsland

 

Naast de leeftijdscategorieën zijn er ook enkele speciale categorieën:

 

Prijs Spaanse Taal (prijs gesponsord door het Spaanse Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Sport)

I tell you - You tell me a tale/ Te cuento - Me cuentas un cuento

  • Carmen Guidetti, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Susana Fontán, Colegio Internacional SEK-Atlántico, Poio, Spanje
  • Antonietta Marino, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Assunta Romio, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Carmela Maria Abate, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Elvira Vizza, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Lidia Alice, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Maria Anna Rugna, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Maria Carmela Laforza, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Maria Vincenzina Sprovieri, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Mariaromana Minisci, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Mirella Marrazzo, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Pedro Rafael Fialho de Oliveira Moura, Agrupamento de Escolas da Venda do Pinheiro, Venda do Pinheiro, Portugal
  • Santina Luzzi, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Italië
  • Trine Garn, Terslev skole, Terslev, Denemarken

 

Prijs Franse Taal (prijs gezamenlijk gesponsord door de Internationale Federatie van Leerkrachten Frans en de National Support Service van eTwinning in Frankrijk)

Dans le cercle des signes du zodi@que

  • Angela Riccomi, ITCG Paolini, Imola (BO), Italië
  • Wioletta Sosnowska, Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych, Żagań, Polen

 

Prijs Duitse Taal (prijs gesponsord door de National Support Service van eTwinning in Duitsland)

Direkt aus...

  • Hélène Dmitrieff, ES Saint Gabriel, Bagneux, Frankrijk
  • Malgorzata Czech, Gimnazjum nr 11, Częstochowa, Polen
  • Μaria Chatzigiossi,Model-Experimentelles Gymnasium der Universität Mazedonia, Thessaloniki, Griekenland

 

Prijs Marie Skłodowska Curie (prijs gesponsord door de National Support Service van eTwinning in Polen)

Fly me to the Moon

  • Tatjana Gulič, OŠ Preska, Medvode, Slovenië
  • Jean-Noël Pédeutour, Collège Tiraqueau, Fontenay-le-Comte, Frankrijk
  • Eleni Kostopoulou, 5e Lyceum van Veria, Veria - Griekenland, Griekenland
  • Ignacio Jiménez Calero, IES Pedro Álvarez Sotomayor, Manzanares, Spanje
  • Malgorzata Pawlik-Podgorska, Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1, Czeladź, Polen
  • Miltiadis Leontakis, 5e Lyceum van Veria, Veria - Griekenland, Griekenland
  • Nazile Celik, Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi, Diyarbakır, Turkije
  • Seval Yimaz, diyarbakır il milli eğitim müdürlüğü, Diyarbakır, Turkije

 

Mevlana-prijs voor Intercultureel Begrip (prijs gesponsord door de National Support Service van eTwinning in Turkije)

Intercultural dialogue through fairy tales, drama and art

  • Mónika Erdélyi, Gyulai Alapfokú Közoktatási Intézmény, Gyula, Hongarije
  • K.Belgin Saka Üstünel, YENİ TURAN İLKOKULU, ANKARA, Turkije
  • Afra van der Vorm-Geerling, De Opslach, Franeker, Nederland
  • Marouska Azzopardi Duca, St. Clare College, San Gwann Primary B, San Gwann, Malta
  • Hilde Øen, Råde Ungdomsskole, Råde, Noorwegen
  • Natasha Djurkova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgarije
  • Mara Hadjieva, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgarije
  • Marlene Ruiter-Gangol, Volksschule Oberwart, Oberwart, Oostenrijk
  • Soňa Benčová, Spojená škola Tilgnerova, Bratislava, Slowakije
  • Kornélia Lohyňová, Spojená škola Tilgnerova, Bratislava, Slowakije
  • Christiane Meisenburg, Siegerland-Grundschule, Berlijn, Duitsland
  • Bojana Filipova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgarije
  • Aneta Nedkova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgarije
  • EVANTHIA ATHANASOPOULOU, Γυμνάσιο Τσίρειο - Gymnasium Tsireio, Lemesos, Cyprus
  • Danute Raudiene, Telšių Atžalyno pagrindinė mokykla, Telšiai, Litouwen
  • Heikki Kontturi, Oulun normaalikoulun perusaste, Oulu, Finland
  • Christelle LE GOFF, Collège Stendhal, Nantes, Frankrijk
  • Susana Silva, Agrupamento de Escolas de Penalva do Castelo, Penalva do Castelo, Portugal
  • Ghionul Gogoasa-Gelal, Scoala cu cls. I-VIII nr.1 Poarta Alba, Poarta Alba, Roemenië
  • Tiina Sarisalmi, Oriveden Keskuskoulu, Orivesi, Finland
  • Līga Kraukle, Pērses pamatskola, Koknese, Letland
  • Katarzyna Zawiła-Dudzik, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego, Czechowice-Dziedzice, Polen
  • Dave Sherratt, Cannich Bridge Primary School, N.W. Scotland, Verenigd Koninkrijk
  • Joserra Jimenez, Siete Campas-Zorrozgoiti, Bilbao, Spanje
  • Anna Magnea, Harðardóttir, Hofsstaðaskóli, Garðabær, IJsland
  • Melahrini Papardeli, Δημοτικό Σχολείο Ζερβοχωρίων, Χαλκιδική, Griekenland
  • TERJE MÄGI, Vastseliina Gümnaasium, Vastseliina, Estland
  • Kajsa Guntsch, Bergundaskolan F-6, Växjö, Zweden
  • Marie Šturmová, Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace, Hranice, Tsjechische Republiek
  • Anne Garner, Church Aston Infant School, Newport, Verenigd Koninkrijk
  • Armanda Magioncalda, Circolo Didattico Statale di Staglieno, Genova (GE), Italië
  • Caithriona Carty, Glenmore N.S., Crossmolina, Ierland
  • Manuela Valecz, Kleuterschool Launegg, Lannach, Oostenrijk
  • Martina Hren, Osnova šola Pod goro, Slovenske Konjice, Slovenië
  • Yasin Sevim, Usak Lisesi, UŞAK, Turkije
  • Zeljka Bosak, VERSUS - škola stranih jezika, Krapina, Kroatië

 

Prijs Engels als vreemde taal (prijs gesponsord door de British Council)

P.A.L.E Play And Learn English

  • Anna Karidi Pirounaki, Kleuterschool van Kaparelli, Θήβα, Griekenland
  • CHARLES Annette, Ecole maternelle Jules Ferry , Blois, Frankrijk
  • Kristīna Bernāne, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde "Mežmaliņa", Priekuļi, Letland
  • Manuela Valecz, Kindergarten Launegg, Lannach, Oostenrijk
  • Maria José Silva, Jardim de Infancia de Porto de Mós, Agrupamento de Escolas de Porto de Mós, Porto de Mós, Portugal

 

  • Webredacteur: Nasrollahi Danosh
  • Gepubliceeerd: 05.02.2013
  • Laatst gewijzigd: 11.02.2013