Mājas lapa>>Pilnveidojies>>Apbalvojumi>>Eiropas eTwinning balvas>> Eiropas balvas: uzvarētāji 2013
Eiropas balvas: uzvarētāji 2013

Alt Image

Mēs priecājamies paziņot šī gada eTwinning balvu 2013 konkursa uzvarētājus.

No vairāk nekā 120 projekta pieteikumiem mēs priecājamies par uzvarētājiem trīs vecuma kategorijās un sešās speciālajās kategorijās. Šiem projektiem bija izcili sasniegumus, un mēs būsim pagodināti satikt to dalībniekus personīgi eTwinning konferencē 2013. gada 14. martā Lisabonā - īpašā apbalvošanas ceremonijā.

 

Konkurss ir iedalīts trīs vecuma kategorijās:

Skolēni vecumā 4-11

Uzvarētājs

Friends Fur-ever

  • Cornelia Melcu, Şcoala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Braşov, Brasov, Rumānija
  • Jolanta Okuniewska, Szkola Podstawowa nr 13, Olsztyn, Olsztyn, Polija
  • Maria Dragos, "George Coşbuc" Middle School, Baia Mare, Rumānija
  • Maria Alice Moreira Maia Neto, Centro Escolar de Portela, Penafiel, Portugāle

Otrās vietas ieguvējs

eTwinning tourists in 5 star hotels

  • Jana Jamrišková, Základná škola Sitnianska, Banská Bystrica, Slovākija
  • Annette Westerop, C.E.I.P. La Rosa- Camino Viejo, El Paso, Spānija
  • Daniela Kašpárková, Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17, Blansko, Čehija

 

Skolēni vecumā 12-15

Uzvarētājs

The Rainbow Village project

  •  Isabelle Bonnassies, Collège Jean Lacaze, Grisolles, Francija
  • Paraskevi Belogia, Primary School of Grizano (Δημοτικό Σχολείο Γριζάνου), Τρίκαλα, Grieķija
  • Artemiza Lovin, Sc. Gimn. Nr.29 Galati, Galati, Rumānija
  • Helena Butterfield, St Michael's Roman Catholic Voluntary Aided Comprehensive School, Billingham, Apvienotā Karaliste
  • İnnap Kaya, 50. Yıl Ortaokulu, Samsun, Turcija
  • Ivana Natali, Istituto Comprensivo Statale di Sermide, Sermide (MN), Itālija
  • Katarína Hybenová, Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, Slovākija
  • Stanisława Czerezdrecka, Zespół Szkół w Dąbrowie, Dąbrowa Opolska, Polija

Otrās vietas ieguvējs

AL C2 H6 OL

  • Paulien du Fosse, CSG Willem van Oranje, Oud-Beijerland, Nīderlande
  • Mariangela Bielli, Istituto Comprensivo, Bareggio, Itālija
  • Nathalie Scerri, St.Theresa Girls' School, Mriehel, Malta
  • Odile Belrose, Collège Antoine Delafont, Montmoreau Saint Cybard, Francija

 

Skolēni vecumā 16-19

Uzvarētājs

Pek, the Traveller Flea 3 - Evolution

  • Muriele Dejaune, Lycée des métiers Louis Blériot, Trappes, Francija
  • Marcos Vence Ruibal, IES San Clemente - Compostela, Santiago de Compostela, Spānija
  • Alessandra Pallavicini, ISIS Galilei, Gorizia, Itālija
  • Bruna Giacosa, Liceo Classico "S. G. Calasanzio", Carcare (SV), Itālija
  • Ciro Sánchez Suárez, IES Miguel Ángel González Estévez, Vilagarcía de Arousa, Spānija
  • Hulya Erturk, KERİMBEY İ.O, SAMSUN, Turcija
  • Javier Arza Fernández, IES "Rey Don García", Nájera, Spānija
  • Keri Georgieva, NGXNI "Konstantin Preslavski", Varna, Bulgārija
  • Lina Maria Pereira, Escola Secundária de Gama Barros, Cacém, Portugāle
  • Ludmila Kosíková, Střední škola průmyslová a umělecká , Hodonín, Čehija
  • Meltem Bílgiç, Gökçe Karaoğlan İlköğretim Okulu, Samsun, Turcija
  • Montserrat Ansótegui, IES "Rey Don García", Nájera, Spānija
  • Yordanka Simeonova, SOU "Georgi Izmirliev", Gorna Oryahovitsa, Bulgārija

Otrās vietas ieguvējs

BELL Business Economics Language Learning

  • Michael Huber-Kirchberger, Bundeshandelsschule und Bundeshandelsakademie Linz, Linz, Austrija
  • Alena Jandlova, OA a VOSE Tabor, Commercial High School, Tábor, Čehija
  • Astrid Kopetsch, Gymnasium Ohmoor, Hamburg, Vācija
  • Carmen Hidalgo, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spānija
  • Claudine Dostert, Ecole Privée Fieldgen, Luxembourg, Luksemburga
  • Halldóra Dagný Sveinbjörnsdóttir, Grunnskóli Bolungarvíkur, Bolungarvík, Īslande
  • Helena Prusova, OA a VOSE Tabor, Commercial High School, Tábor, Čehija
  • Jordi Terol, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spānija
  • Jorge Mora Salinas, IES LEONARDO DA VINCI, Alicante, Spānija
  • Manon Petry, Ecole Privée Fieldgen, Luxembourg, Luksemburga
  • Soffía Vagnsdóttir, Grunnskóli Bolungarvíkur, Bolungarvík, Īslande

 

Papildus vecuma kategorijām ir pieejamas arī īpašās kategorijas:

 

Spāņu valoda (balvas sponsors Spānijas Izglītības, kultūras un sporta ministrija)

I tell you - You tell me a tale/ Te cuento - Me cuentas un cuento

  • Carmen Guidetti, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Susana Fontán, Colegio Internacional SEK-Atlántico, Poio, Spānija
  • Antonietta Marino, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Assunta Romio, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Carmela Maria Abate, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Elvira Vizza, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Lidia Alice, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Maria Anna Rugna, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Maria Carmela Laforza, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Maria Vincenzina Sprovieri, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Mariaromana Minisci, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Mirella Marrazzo, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Pedro Rafael Fialho de Oliveira Moura, Agrupamento de Escolas da Venda do Pinheiro, Venda do Pinheiro, Portugāle
  • Santina Luzzi, 3 Circolo Didattico "Giovanni XXIII" di Corigliano, Corigliano Calabro (CS), Itālija
  • Trine Garn, Terslev skole, Terslev, Dānija

 

Franču valoda (balvas sponsors Starptautiskā franču skolotāju federācija un Francijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests)

Dans le cercle des signes du zodi@que

  • Angela Riccomi, ITCG Paolini, Imola (BO), Itālija
  • Wioletta Sosnowska, Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych, Żagań, Polija

 

Vācu valoda (balvas sponsors Vācijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests)

Direkt aus...

  • Hélène Dmitrieff, ES Saint Gabriel, Bagneux, Francija
  • Malgorzata Czech, Gimnazjum nr 11, Częstochowa, Polija
  • Μaria Chatzigiossi,Model-Experimentelles Gymnasium der Universität Mazedonia, Thessaloniki, Grieķija

 

Marijas Sklodovskas Kirī balva (balvas sponsors Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests)

Fly me to the Moon

  • Tatjana Gulič, OŠ Preska, Medvode, Slovēnija
  • Jean-Noël Pédeutour, Collège Tiraqueau, Fontenay-le-Comte, Francija
  • Eleni Kostopoulou, 5th Lyceum of Veria, Veria - Grieķija
  • Ignacio Jiménez Calero, IES Pedro Álvarez Sotomayor, Manzanares, Spānija
  • Malgorzata Pawlik-Podgorska, Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1, Czeladź, Polija
  • Miltiadis Leontakis, 5th Lyceum of Veria, Veria - Grieķija
  • Nazile Celik, Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi, Diyarbakır, Turcija
  • Seval Yimaz, diyarbakır il milli eğitim müdürlüğü, Diyarbakır, turcija

 

Mevlana balva par starpkultūras sapratni (balvas sponsors Turcijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests)

Intercultural dialogue through fairy tales, drama and art

  • Mónika Erdélyi, Gyulai Alapfokú Közoktatási Intézmény, Gyula, Ungārija
  • K.Belgin Saka Üstünel, YENİ TURAN İLKOKULU, ANKARA, Turcija
  • Afra van der Vorm-Geerling, De Opslach, Franeker, Nīderlande
  • Marouska Azzopardi Duca, St. Clare College, San Gwann Primary B, San Gwann, Malta
  • Hilde Øen, Råde Ungdomsskole, Råde, Norvēģija
  • Natasha Djurkova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgārija
  • Mara Hadjieva, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgārija
  • Marlene Ruiter-Gangol, Volksschule Oberwart, Oberwart, Austrija
  • Soňa Benčová, Spojená škola Tilgnerova, Bratislava, Slovākija
  • Kornélia Lohyňová, Spojená škola Tilgnerova, Bratislava, Slovākija
  • Christiane Meisenburg, Siegerland-Grundschule, Berlin, Vācija
  • Bojana Filipova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgārija
  • Aneta Nedkova, SOU "Ekzarh Antim I", Kazanlak, Bulgārija
  • EVANTHIA ATHANASOPOULOU, Γυμνάσιο Τσίρειο - Gymnasium Tsireio, Lemesos, Kipra
  • Danute Raudiene, Telšių Atžalyno pagrindinė mokykla, Telšiai, Lietuva
  • Heikki Kontturi, Oulun normaalikoulun perusaste, Oulu, Somija
  • Christelle LE GOFF, Collège Stendhal, NANTES, Francija
  • Susana Silva, Agrupamento de Escolas de Penalva do Castelo, Penalva do Castelo, Portugāle
  • Ghionul Gogoasa-Gelal, Scoala cu cls. I-VIII nr.1 Poarta Alba, Poarta Alba, Rumānija
  • Tiina Sarisalmi, Oriveden Keskuskoulu, Orivesi, Somija
  • Līga Kraukle, Pērses pamatskola, Koknese, Latvija
  • Katarzyna Zawiła-Dudzik, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego, Czechowice-Dziedzice, Polija
  • Dave Sherratt, Cannich Bridge Primary School, N.W. Skotija, Apvienotā Karaliste
  • Joserra Jimenez, Siete Campas-Zorrozgoiti, Bilbao, Spānija
  • Anna Magnea, Harðardóttir, Hofsstaðaskóli, Garðabær, Īslande
  • Melahrini Papardeli, Δημοτικό Σχολείο Ζερβοχωρίων, Χαλκιδική, Grieķija
  • TERJE MÄGI, Vastseliina Gümnaasium, Vastseliina, Igaunija
  • Kajsa Guntsch, Bergundaskolan F-6, Växjö, Zviedrija
  • Marie Šturmová, Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace, Hranice, Čehija
  • Anne Garner, Church Aston Infant School, Newport, Apvienotā Karaliste
  • Armanda Magioncalda, Circolo Didattico Statale di Staglieno, Genova (GE), Itālija
  • Caithriona Carty, Glenmore N.S., Crossmolina, Īrija
  • Manuela Valecz, Kindergarten Launegg, Lannach, Austrija
  • Martina Hren, Osnova šola Pod goro, Slovenske Konjice, Slovēnija
  • Yasin Sevim, Usak Lisesi, UŞAK, Turcija
  • Zeljka Bosak, VERSUS - škola stranih jezika, Krapina, Horvātija

 

Angļu valoda kā otrā valoda (balvas sponsors Britu Padome)

P.A.L.E Play And Learn English

  • Anna Karidi Pirounaki, Kindergarten of Kaparelli, Θήβα, Grieķija
  • CHARLES Annette, Ecole maternelle Jules Ferry , Blois, Francija
  • Kristīna Bernāne, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde "Mežmaliņa", Priekuļi, Latvija
  • Manuela Valecz, Kindergarten Launegg, Lannach, Austrija
  • Maria José Silva, Jardim de Infancia de Porto de Mós, Agrupamento de Escolas de Porto de Mós, Porto de Mós, Portugāle

 

  • Web redaktors: Nasrollahi Danosh
  • Publicēts: 05.02.2013
  • Pēdējo reizi mainīts: 11.02.2013

Vēl sadaļā Eiropas eTwinning balvas